SETENAY İsim Raporu:

SETENAY Adının Yaygınlığı

SETENAY Türkiye'de en çok kullanılan 1829. isim (... 1827. serbülent, 1828. sertap, 1829. setenay, 1830. sevgiye, 1831. sevgün, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SETENAY ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SETENAY adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 02:26 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin SETENAY olduğu ve SETENAY isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SETENAY isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SETENAY yaşadığını tahmin ediyoruz.

SETENAY Türkiye'nin en yaygın 1829. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1829. ad ise Mimi ismi. SETENAY adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1827. Sushil 1828. Khin 1829. Mimi 1830. Pradip 1831. Elsie isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SETENAY isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SETENAY İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SETENAY İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SETENAY İsminin Yazılışı:

....-.-..--.--

Denizcilik Alfabesinde SETENAY İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SETENAY İsminin Barkod Yazılışı:

SETENAY ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SETENAY adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SETENAY KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SETENAY İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (etenay) göre setenay ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (tenay) göre setenay ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (enay) göre setenay ile Uyumlu İsimler :

şenay gökşenay benay

Son 3 harfine (nay) göre setenay ile Uyumlu İsimler :

günay sunay sonay tunay altınay çetinay tanay doğanay dolunay ergünay gülsünay onay tünay önay

Son 2 harfine (ay) göre setenay ile Uyumlu İsimler :

tuncay gülay turgay oktay koray tülay nuray ilkay olcay nilay kubilay alpay eray çağatay güray sevilay giray yıldıray gökay özay atalay feray atay tugay berkay burkay miray tümay altay boray ışılay kutlay akay okay orbay baturay dilay esmeray türkay beray simay seray dinçay arbay biray cenkay emay füzay sunday hüray dolakay mutluay muşturay sabutay samuray selay sılay alpgiray talay bediray bilgütay bilsay cemay erbay gencay gülsay göray kamuray kutay nilkay serbay semray uzay oray

BAŞ HARFLERİ SETENAY İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (setena) göre SETENAY ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (seten) göre SETENAY ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (sete) göre SETENAY ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (set) göre SETENAY ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (se) göre SETENAY ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim serhan seval sedef sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi serdal sermin sertan sebahat seyfullah sezin sermet seren seza seden sebla sefer selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur seran serda sevgül sevin seyrani seray sernur sevde sever seyfettin seymen serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase selay selehattin selvinaz serbülent sertap sevgiye sevgün

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SETENAY İLE UYUMLU İSİMLER:

'set' ile başlayıp 'nay' ile Biten İsimler :

'se' ile başlayıp 'ay' ile Biten İsimler :

sevilay seray selay serbay semray

's' ile başlayıp 'y' ile Biten İsimler :

sunay sonay simay sunday sabutay samuray sılay soley

SETENAY isminin Anlamı

SETENAY Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SETENAY isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SETENAY + Anlam" veya "SETENAY isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SETENAY ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SETENAY adını oluşturan S, E, T, E, N, A, Y harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 104:

S
E
T
E
N
A
Y
TOPLAM
22
6
24
6
17
1
28
104

SETENAY ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2113. pertev, 2114. satvet, 2115. setenay, 2116. sevgül, 2117. sühendan, ... Toplam 23 ismin aritmetik toplamı 104 (Binde 9.3 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ilknur nilüfer cüneyt sultan gülderen güleser gülhanım gülnihal gülsev göknur nevzat ruhşat nüvis pertev satvet sevgül sühendan veysel gülender meleknaz ümmiye zülfer