TUGAY İsim Raporu:

TUGAY Adının Yaygınlığı

TUGAY Türkiye'de en çok kullanılan 869. isim (... 867. talha, 868. tansu, 869. tugay, 870. iclal, 871. yeter, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı TUGAY ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

TUGAY adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 14:06 itibariyle yaklaşık 15,295 kişinin isminin TUGAY olduğu ve TUGAY isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TUGAY isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TUGAY yaşadığını tahmin ediyoruz.

TUGAY Türkiye'nin en yaygın 869. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 869. ad ise Katharine ismi. TUGAY adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 867. Clarke 868. Dina 869. Katharine 870. Sang 871. Elisa isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TUGAY isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TUGAY İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TUGAY İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TUGAY İsminin Yazılışı:

-..---..--.--

Denizcilik Alfabesinde TUGAY İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TUGAY İsminin Barkod Yazılışı:

TUGAY ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TUGAY adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TUGAY KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TUGAY İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ugay) göre tugay ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gay) göre tugay ile Uyumlu İsimler :

turgay

Son 2 harfine (ay) göre tugay ile Uyumlu İsimler :

tuncay gülay oktay koray tülay nuray ilkay olcay nilay kubilay günay alpay eray çağatay güray şenay sunay sevilay giray yıldıray gökay özay atalay feray atay sonay berkay burkay tunay miray tümay altay boray ışılay kutlay akay okay orbay baturay dilay esmeray türkay beray simay seray dinçay altınay arbay biray cenkay çetinay emay tanay füzay gökşenay sunday hüray dolakay mutluay muşturay sabutay samuray selay setenay sılay alpgiray talay bediray benay bilgütay bilsay cemay doğanay dolunay erbay ergünay gencay gülsay gülsünay göray kamuray kutay nilkay onay serbay semray tünay uzay oray önay

BAŞ HARFLERİ TUGAY İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (tuga) göre TUGAY ile Uyumlu İsimler :

tugan

İlk 3 harfine (tug) göre TUGAY ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (tu) göre TUGAY ile Uyumlu İsimler :

tuğba tuncay tuba turgay turan turgut tuğçe tuğrul tuncer tuna tunç tufan turhan tunay tunahan tuncel tunga turabi tuygun tuğ tunçalp turali tutku tuğcan tuğhan tuğra tulu turul tunca

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TUGAY İLE UYUMLU İSİMLER:

'tu' ile başlayıp 'ay' ile Biten İsimler :

tuncay turgay tunay

't' ile başlayıp 'y' ile Biten İsimler :

tülay tümay türkay tanay talay tünay

TUGAY isminin Anlamı

TUGAY Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TUGAY isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TUGAY + Anlam" veya "TUGAY isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TUGAY ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TUGAY adını oluşturan T, U, G, A, Y harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 86:

T
U
G
A
Y
TOPLAM
24
25
8
1
28
86

TUGAY ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1644. sunar, 1645. taylan, 1646. tugay, 1647. ilksen, 1648. zülal, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 86 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nurdan alperen begümhan bingür sırrı ferhun sonay güzide tahsin hidayet hülagü hüray selçuk reşit hüdeyde nazire nergis perran peykan ramazan saniye sezin sunar taylan ilksen zülal özlen şehnaz berivan buğrahan erizan gizlem gurbet göksen tuğhan şehper