TUGAN İsim Raporu:

TUGAN Adının Yaygınlığı

TUGAN Türkiye'de en çok kullanılan 1857. isim (... 1855. tosun, 1856. piraye, 1857. tugan, 1858. tolun, 1859. tunçalp, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı TUGAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

TUGAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:42 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin TUGAN olduğu ve TUGAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TUGAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TUGAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

TUGAN Türkiye'nin en yaygın 1857. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1857. ad ise Flora ismi. TUGAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1855. Francesco 1856. Thelma 1857. Flora 1858. Bella 1859. Bashar isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TUGAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TUGAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TUGAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TUGAN İsminin Yazılışı:

-..---..--.

Denizcilik Alfabesinde TUGAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TUGAN İsminin Barkod Yazılışı:

TUGAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TUGAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TUGAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TUGAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ugan) göre tugan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gan) göre tugan ile Uyumlu İsimler :

müjgan alpagan tolgan atılgan efgan ogan

Son 2 harfine (an) göre tugan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan

BAŞ HARFLERİ TUGAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (tuga) göre TUGAN ile Uyumlu İsimler :

tugay

İlk 3 harfine (tug) göre TUGAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (tu) göre TUGAN ile Uyumlu İsimler :

tuğba tuncay tuba turgay turan turgut tuğçe tuğrul tuncer tuna tunç tufan turhan tunay tunahan tuncel tunga turabi tuygun tuğ tunçalp turali tutku tuğcan tuğhan tuğra tulu turul tunca

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TUGAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'tu' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

turan tufan turhan tunahan tuğcan tuğhan

't' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

tayfun tülin tahsin teoman türkan tekin taylan tarkan taşkın timuçin tacettin tolgahan tercan tezcan tijen tuygun türesin tüzün tandan teksen tolgan tosun tolun tan taycan taygun

TUGAN isminin Anlamı

TUGAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TUGAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TUGAN + Anlam" veya "TUGAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TUGAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TUGAN adını oluşturan T, U, G, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 75:

T
U
G
A
N
TOPLAM
24
25
8
1
17
75

TUGAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1231. şerife, 1232. seyfi, 1233. tugan, 1234. tunga, 1235. özer, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 75 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nuri metin aybars filiz ayşen bihter reşat cengiz dündar süer seçkin erkman gülhal nazmi nasuh sevgi nimet nüşabe ofelya şerife seyfi tunga özer uzcan şadiye şenay bediray eyşan kerime sencer fulden özdem özenç şekip