SÜER İsim Raporu:

SÜER Adının Yaygınlığı

SÜER Türkiye'de en çok kullanılan 1628. isim (... 1626. fuldan, 1627. göçer, 1628. süer, 1629. füzay, 1630. ganime, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SÜER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SÜER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 15:39 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin SÜER olduğu ve SÜER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SÜER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SÜER yaşadığını tahmin ediyoruz.

SÜER Türkiye'nin en yaygın 1628. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1628. ad ise Uday ismi. SÜER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1626. Leila 1627. Daisy 1628. Uday 1629. Giovanni 1630. Cherie isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SÜER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SÜER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SÜER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SÜER İsminin Yazılışı:

.....-..-.

Denizcilik Alfabesinde SÜER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SÜER İsminin Barkod Yazılışı:

SÜER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SÜER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SÜER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SÜER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (üer) göre süer ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (er) göre süer ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ SÜER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (süe) göre SÜER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre SÜER ile Uyumlu İsimler :

süleyman süha süreyya süheyla sümer sühan süveyda sülün sümeyra sümeyye sühendan sürel süzgün süheyl sündüs

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SÜER İLE UYUMLU İSİMLER:

's' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

serdar soner seher sezer sarper sümer saynur sefer sencer sennur sernur sever sedanur suar sunar sancar sedar selver semanur semir senar serdenur server sevginur sidar sungur

SÜER isminin Anlamı

SÜER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SÜER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SÜER + Anlam" veya "SÜER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SÜER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SÜER adını oluşturan S, Ü, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 75:

S
Ü
E
R
TOPLAM
22
26
6
21
75

SÜER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1219. cengiz, 1220. dündar, 1221. süer, 1222. seçkin, 1223. erkman, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 75 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nuri metin aybars filiz ayşen bihter reşat cengiz dündar seçkin erkman gülhal nazmi nasuh sevgi nimet nüşabe ofelya şerife seyfi tugan tunga özer uzcan şadiye şenay bediray eyşan kerime sencer fulden özdem özenç şekip