ERGÜLER İsim Raporu:

ERGÜLER Adının Yaygınlığı

ERGÜLER Türkiye'de en çok kullanılan 1912. isim (... 1910. şahap, 1911. şanver, 1912. ergüler, 1913. şehim, 1914. şehriban, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ERGÜLER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ERGÜLER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:18 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin ERGÜLER olduğu ve ERGÜLER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERGÜLER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERGÜLER yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERGÜLER Türkiye'nin en yaygın 1912. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1912. ad ise Samson ismi. ERGÜLER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1910. Yoon 1911. Zev 1912. Samson 1913. Bernhard 1914. Riad isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERGÜLER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERGÜLER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERGÜLER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERGÜLER İsminin Yazılışı:

..-.--...-.-....-.

Denizcilik Alfabesinde ERGÜLER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERGÜLER İsminin Barkod Yazılışı:

ERGÜLER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERGÜLER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERGÜLER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERGÜLER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (rgüler) göre ergüler ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (güler) göre ergüler ile Uyumlu İsimler :

güler

Son 4 harfine (üler) göre ergüler ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ler) göre ergüler ile Uyumlu İsimler :

çiler gürler diler hakdiler üçler

Son 2 harfine (er) göre ergüler ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver amber bavver bener berker candeğer değer erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver

BAŞ HARFLERİ ERGÜLER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (ergüle) göre ERGÜLER ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (ergül) göre ERGÜLER ile Uyumlu İsimler :

ergül

İlk 4 harfine (ergü) göre ERGÜLER ile Uyumlu İsimler :

ergün ergünay

İlk 3 harfine (erg) göre ERGÜLER ile Uyumlu İsimler :

ergin ergun erguvan ergem

İlk 2 harfine (er) göre ERGÜLER ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment erkut erman ersoy erinç ersel erden erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERGÜLER İLE UYUMLU İSİMLER:

'erg' ile başlayıp 'ler' ile Biten İsimler :

'er' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

erdener

'e' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

ender eser enver emir ebubekir eşber ejder elifnur efser ekber elnur emür ensar

ERGÜLER isminin Anlamı

ERGÜLER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERGÜLER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERGÜLER + Anlam" veya "ERGÜLER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERGÜLER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERGÜLER adını oluşturan E, R, G, Ü, L, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 103:

E
R
G
Ü
L
E
R
TOPLAM
6
21
8
26
15
6
21
103

ERGÜLER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2088. toros, 2089. zülfü, 2090. ergüler, 2091. cengizhan, 2092. cevriye, ... Toplam 23 ismin aritmetik toplamı 103 (Binde 9.3 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kutlu özgür iskender elifnur ruhsat pervin rezzan sabutay tayyar tevrat türkan toros zülfü cengizhan cevriye gülerdem gülver memnune server taygun vasfiye ömürcan