ERBİL İsim Raporu:

ERBİL Adının Yaygınlığı

ERBİL Türkiye'de en çok kullanılan 1041. isim (... 1039. yekta, 1040. güniz, 1041. erbil, 1042. erhun, 1043. ertuğ, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı ERBİL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

ERBİL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 07:38 itibariyle yaklaşık 8,998 kişinin isminin ERBİL olduğu ve ERBİL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERBİL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERBİL yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERBİL Türkiye'nin en yaygın 1041. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1041. ad ise Pankaj ismi. ERBİL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1039. Alvaro 1040. Darin 1041. Pankaj 1042. Nestor 1043. Ned isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERBİL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERBİL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERBİL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERBİL İsminin Yazılışı:

..-.-......-..

Denizcilik Alfabesinde ERBİL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERBİL İsminin Barkod Yazılışı:

ERBİL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERBİL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERBİL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERBİL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rbil) göre erbil ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (bil) göre erbil ile Uyumlu İsimler :

nebil habil özbil erdebil

Son 2 harfine (il) göre erbil ile Uyumlu İsimler :

ismail halil kamil serpil cemil seçil sevil adil nail idil nil beril şamil mikail celil cebrail asil erdil israfil nevil nezail akil efil göknil

BAŞ HARFLERİ ERBİL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (erbi) göre ERBİL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (erb) göre ERBİL ile Uyumlu İsimler :

erberk erbuğ erbay

İlk 2 harfine (er) göre ERBİL ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment ergin erkut erman ergün ergun ersoy erinç ersel erden erem erkin ersen ertunç erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erguvan ergül ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat ergüler erda erdim erkmen ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERBİL İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'il' ile Biten İsimler :

erdil erdebil

'e' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

erdal erol emel ertuğrul esengül ersel ezel eftal emsal erkal eylül ecmel edagül eksal ergül ersal efil erel eflal

ERBİL isminin Anlamı

ERBİL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERBİL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERBİL + Anlam" veya "ERBİL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERBİL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERBİL adını oluşturan E, R, B, İ, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 56:

E
R
B
İ
L
TOPLAM
6
21
2
12
15
56

ERBİL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 473. birdal, 474. eray, 475. erbil, 476. ezel, 477. seden, ... Toplam 26 ismin aritmetik toplamı 56 (Binde 10.52 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nadir arman aslan hatice barçın beril birdal eray ezel seden ikbali galip müge nedim macit medaim nadile recep alihan bahrem behram belçin bircan hazal mahya