ERBUĞ İsim Raporu:

ERBUĞ Adının Yaygınlığı

ERBUĞ Türkiye'de en çok kullanılan 1601. isim (... 1599. alpin, 1600. erberk, 1601. erbuğ, 1602. tanay, 1603. erguvan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ERBUĞ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ERBUĞ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 22:38 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin ERBUĞ olduğu ve ERBUĞ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERBUĞ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERBUĞ yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERBUĞ Türkiye'nin en yaygın 1601. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1601. ad ise Nam ismi. ERBUĞ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1599. Bohdan 1600. Bipin 1601. Nam 1602. Russel 1603. Kirit isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERBUĞ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERBUĞ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERBUĞ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERBUĞ İsminin Yazılışı:

..-.-.....---.

Denizcilik Alfabesinde ERBUĞ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERBUĞ İsminin Barkod Yazılışı:

ERBUĞ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERBUĞ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERBUĞ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERBUĞ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rbuğ) göre erbuğ ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (buğ) göre erbuğ ile Uyumlu İsimler :

başbuğ

Son 2 harfine () göre erbuğ ile Uyumlu İsimler :

altuğ ertuğ göktuğ bertuğ kutluğ tuğ gürtuğ

BAŞ HARFLERİ ERBUĞ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (erbu) göre ERBUĞ ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (erb) göre ERBUĞ ile Uyumlu İsimler :

erbil erberk erbay

İlk 2 harfine (er) göre ERBUĞ ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment ergin erkut erman ergün ergun ersoy erinç ersel erden erem erkin ersen ertunç erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erguvan ergül ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat ergüler erda erdim erkmen ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERBUĞ İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'uğ' ile Biten İsimler :

ertuğ

'e' ile başlayıp 'ğ' ile Biten İsimler :

erdağ

ERBUĞ isminin Anlamı

ERBUĞ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERBUĞ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERBUĞ + Anlam" veya "ERBUĞ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERBUĞ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERBUĞ adını oluşturan E, R, B, U, Ğ harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 63:

E
R
B
U
Ğ
TOPLAM
6
21
2
25
9
63

ERBUĞ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 750. birim, 751. eralp, 752. erbuğ, 753. eşref, 754. feray, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 63 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

fazıl hamit burak çetin ekrem alpagan alper enise ayfer nur birim eralp eşref feray ırmak kerem öner melik necati şahin şeref sebile vedat yaman şefika şeyda aydin alize aybike bakiye fazlı ferya gencay rudi zahide