MELİK İsim Raporu:

MELİK Adının Yaygınlığı

MELİK Türkiye'de en çok kullanılan 847. isim (... 845. şenel, 846. mazhar, 847. melik, 848. menderes, 849. menekşe, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı MELİK ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

MELİK adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-07-2024 00:28 itibariyle yaklaşık 15,348 kişinin isminin MELİK olduğu ve MELİK isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MELİK isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MELİK yaşadığını tahmin ediyoruz.

MELİK Türkiye'nin en yaygın 847. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 847. ad ise Jones ismi. MELİK adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 845. Lucille 846. Wright 847. Jones 848. Wanda 849. Charlene isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MELİK isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MELİK İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MELİK İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MELİK İsminin Yazılışı:

--..-....-.-

Denizcilik Alfabesinde MELİK İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MELİK İsminin Barkod Yazılışı:

MELİK ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MELİK adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MELİK KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

melike melikşah

SON HARFLERİ MELİK İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (elik) göre melik ile Uyumlu İsimler :

çelik

Son 3 harfine (lik) göre melik ile Uyumlu İsimler :

malik

Son 2 harfine (ik) göre melik ile Uyumlu İsimler :

tevfik faik refik şefik nazik müşfik sevindik vefik

BAŞ HARFLERİ MELİK İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (meli) göre MELİK ile Uyumlu İsimler :

melike melih melis meliha melisa melise melikşah

İlk 3 harfine (mel) göre MELİK ile Uyumlu İsimler :

meltem melek melahat melda meleknaz

İlk 2 harfine (me) göre MELİK ile Uyumlu İsimler :

mehmet metin merve mesut mehtap meral mert mete meryem mevlüt meriç mehdi medine menderes menekşe metehan mecit mehlika merih mehpare mediha mennan merter mervan methiye mevhibe mensuri mebruke medaim medet medih mefkür mehman mehriye mehser mehveş memduh mensure meram mergül memiş medar mefaret mefkure meftune mehmetcan mehri memduha memnune mensur merdan mertcan merva mesude mevzi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MELİK İLE UYUMLU İSİMLER:

'me' ile başlayıp 'ik' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'k' ile Biten İsimler :

melek muvaffak malik müşfik

MELİK isminin Anlamı

MELİK Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MELİK isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MELİK + Anlam" veya "MELİK isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MELİK ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MELİK adını oluşturan M, E, L, İ, K harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 63:

M
E
L
İ
K
TOPLAM
16
6
15
12
14
63

MELİK ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 756. kerem, 757. öner, 758. melik, 759. necati, 760. şahin, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 63 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

fazıl hamit burak çetin ekrem alpagan alper enise ayfer nur birim eralp erbuğ eşref feray ırmak kerem öner necati şahin şeref sebile vedat yaman şefika şeyda aydin alize aybike bakiye fazlı ferya gencay rudi zahide