MALİK İsim Raporu:

MALİK Adının Yaygınlığı

MALİK Türkiye'de en çok kullanılan 1435. isim (... 1433. izzettin, 1434. kurtul, 1435. malik, 1436. bigen, 1437. mihriban, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı MALİK ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

MALİK adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 08:14 itibariyle yaklaşık 6,312 kişinin isminin MALİK olduğu ve MALİK isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MALİK adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 42.72 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 14,799 MALİK yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada MALİK sayısı her yıl 112 kişi artıyor.

MALİK Türkiye'nin en yaygın 1435. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1435. ad ise Babak ismi. MALİK adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1433. Meena 1434. Ravinder 1435. Babak 1436. Faisal 1437. Asim isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MALİK isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MALİK İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MALİK İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MALİK İsminin Yazılışı:

--.-.-....-.-

Denizcilik Alfabesinde MALİK İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MALİK İsminin Barkod Yazılışı:

MALİK ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MALİK adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MALİK KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MALİK İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (alik) göre malik ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (lik) göre malik ile Uyumlu İsimler :

melik çelik

Son 2 harfine (ik) göre malik ile Uyumlu İsimler :

tevfik faik refik şefik nazik müşfik sevindik vefik

BAŞ HARFLERİ MALİK İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (mali) göre MALİK ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (mal) göre MALİK ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ma) göre MALİK ile Uyumlu İsimler :

mahmut mahir makbule macit mazhar mansur mazlum maruf macir mahmur mahmure mahru mahfuz mahrumi mahsum mahya maide manol manolya

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MALİK İLE UYUMLU İSİMLER:

'ma' ile başlayıp 'ik' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'k' ile Biten İsimler :

melek melik muvaffak müşfik

MALİK isminin Anlamı

MALİK Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MALİK isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MALİK + Anlam" veya "MALİK isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MALİK ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MALİK adını oluşturan M, A, L, İ, K harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 58:

M
A
L
İ
K
TOPLAM
16
1
15
12
14
58

MALİK ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 566. erbay, 567. gülce, 568. malik, 569. sebila, 570. zaim, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 58 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

irfan kamil necip alkın altan atakan aytaç ayşe seza azmi barış basri bayer begüm berin besim buğra burçe imdat eşber cemile eksal sabri göçer sedat ilgen hıdır kamer tuğ satı alpar çiler beray erbay gülce sebila zaim önem