ALKIN İsim Raporu:

ALKIN Adının Yaygınlığı

ALKIN Türkiye'de en çok kullanılan 1497. isim (... 1495. tüzün, 1496. vahip, 1497. alkın, 1498. almora, 1499. almıla, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ALKIN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ALKIN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:21 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin ALKIN olduğu ve ALKIN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ALKIN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ALKIN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ALKIN Türkiye'nin en yaygın 1497. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1497. ad ise Amjad ismi. ALKIN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1495. Juliet 1496. Shailesh 1497. Amjad 1498. Lars 1499. Majid isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ALKIN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ALKIN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ALKIN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ALKIN İsminin Yazılışı:

.-.-..-.-..-.

Denizcilik Alfabesinde ALKIN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ALKIN İsminin Barkod Yazılışı:

ALKIN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ALKIN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ALKIN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ALKIN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (lkın) göre alkın ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (kın) göre alkın ile Uyumlu İsimler :

akın taşkın aşkın aykın barkın yarkın arkın

Son 2 harfine (ın) göre alkın ile Uyumlu İsimler :

aydın yalçın ışın saygın ılgın yalın algın aysın barçın barın akalın çağın cansın

BAŞ HARFLERİ ALKIN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (alkı) göre ALKIN ile Uyumlu İsimler :

alkım

İlk 3 harfine (alk) göre ALKIN ile Uyumlu İsimler :

alkan

İlk 2 harfine (al) göre ALKIN ile Uyumlu İsimler :

ali alper alp alev altan alpay altuğ alparslan alpaslan alaattin alican aliye alperen altay alaaddin alim alişan alptekin alaeddin alanur algın almora almıla alpagan alperkaan altınay alpin altemur alaettin alihan alime alize alpar alpgiray

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ALKIN İLE UYUMLU İSİMLER:

'al' ile başlayıp 'ın' ile Biten İsimler :

algın

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

ALKIN isminin Anlamı

ALKIN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ALKIN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ALKIN + Anlam" veya "ALKIN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ALKIN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ALKIN adını oluşturan A, L, K, I, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 58:

A
L
K
I
N
TOPLAM
1
15
14
11
17
58

ALKIN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 534. kamil, 535. necip, 536. alkın, 537. altan, 538. atakan, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 58 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

irfan kamil necip altan atakan aytaç ayşe seza azmi barış basri bayer begüm berin besim buğra burçe imdat eşber cemile eksal sabri göçer sedat ilgen hıdır kamer tuğ satı alpar çiler beray erbay gülce malik sebila zaim önem