AJLAN İsim Raporu:

AJLAN Adının Yaygınlığı

AJLAN Türkiye'de en çok kullanılan 1193. isim (... 1191. arkan, 1192. bingöl, 1193. ajlan, 1194. akgün, 1195. alişan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı AJLAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

AJLAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 12:59 itibariyle yaklaşık 6,298 kişinin isminin AJLAN olduğu ve AJLAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AJLAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AJLAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

AJLAN Türkiye'nin en yaygın 1193. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1193. ad ise Kantilal ismi. AJLAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1191. Harley 1192. Long 1193. Kantilal 1194. Xuan 1195. Collins isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AJLAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AJLAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AJLAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AJLAN İsminin Yazılışı:

.-.---.-...--.

Denizcilik Alfabesinde AJLAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AJLAN İsminin Barkod Yazılışı:

AJLAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AJLAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AJLAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ AJLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (jlan) göre ajlan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (lan) göre ajlan ile Uyumlu İsimler :

nalan taylan alparslan alpaslan aslan ceylan arslan dilan adlan aylan seylan zilan şilan

Son 2 harfine (an) göre ajlan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan armağan baran sercan erman tarkan perihan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ AJLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ajla) göre AJLAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ajl) göre AJLAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (aj) göre AJLAN ile Uyumlu İsimler :

ajdan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AJLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'aj' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

ajdan

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin aydin akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

AJLAN isminin Anlamı

AJLAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AJLAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AJLAN + Anlam" veya "AJLAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AJLAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AJLAN adını oluşturan A, J, L, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 47:

A
J
L
A
N
TOPLAM
1
13
15
1
17
47

AJLAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 228. nadide, 229. saide, 230. ajlan, 231. akkan, 232. asena, ... Toplam 17 ismin aritmetik toplamı 47 (Binde 6.88 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

akkan asena ayan berna cenap fadime oya gonca kader ahude naz ilke inan refia arife değer