AYGÜN İsim Raporu:

AYGÜN Adının Yaygınlığı

AYGÜN Türkiye'de en çok kullanılan 1017. isim (... 1015. enise, 1016. aycan, 1017. aygün, 1018. seza, 1019. babür, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı AYGÜN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

AYGÜN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 07:47 itibariyle yaklaşık 9,009 kişinin isminin AYGÜN olduğu ve AYGÜN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AYGÜN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AYGÜN yaşadığını tahmin ediyoruz.

AYGÜN Türkiye'nin en yaygın 1017. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1017. ad ise Helena ismi. AYGÜN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1015. Derrick 1016. Dirk 1017. Helena 1018. Garth 1019. Veena isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AYGÜN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AYGÜN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AYGÜN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AYGÜN İsminin Yazılışı:

.--.----...--.

Denizcilik Alfabesinde AYGÜN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AYGÜN İsminin Barkod Yazılışı:

AYGÜN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AYGÜN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AYGÜN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ AYGÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ygün) göre aygün ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gün) göre aygün ile Uyumlu İsimler :

nilgün ergün gülgün özgün gün akgün düzgün ilgün nurgün sevgün süzgün ilkgün

Son 2 harfine (ün) göre aygün ile Uyumlu İsimler :

gülsün üstün sülün tüzün gülün

BAŞ HARFLERİ AYGÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (aygü) göre AYGÜN ile Uyumlu İsimler :

aygül

İlk 3 harfine (ayg) göre AYGÜN ile Uyumlu İsimler :

aygen

İlk 2 harfine (ay) göre AYGÜN ile Uyumlu İsimler :

ayşe ayhan ayşegül aydın aylin aynur aysun aysel ayça aykut ayten ayfer ayla ayşen aydan aytekin aytaç aytül ayşenur aysu aydoğan ayşin aykın aycan aybüke ayşem ayçin aydemir aybala aybike aysenur ayan ayavar aybanu aybars ayfettin aylan aysan aysen aysın aytemiz aydin aybige aynaz aysuda aytunç ayşıl aydoğ

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AYGÜN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ay' ile başlayıp 'ün' ile Biten İsimler :

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

AYGÜN isminin Anlamı

AYGÜN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AYGÜN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AYGÜN + Anlam" veya "AYGÜN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AYGÜN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AYGÜN adını oluşturan A, Y, G, Ü, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 80:

A
Y
G
Ü
N
TOPLAM
1
28
8
26
17
80

AYGÜN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1409. alanur, 1410. ismet, 1411. aygün, 1412. aykın, 1413. bahriye, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 80 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

uğur alanur ismet aykın bahriye batuhan bedriye birsen cevahir güneş dilşat eyüp hülya gülbin günay gökmen tanju haşmet yurda zihni nezail sezen refiye rizan semahat özkan tezcan yasin istem zuhal bilsay erkmen mehpare mesude metehan perçin nezihe serbay tuğra övgü özder şivan