ŞİVAN İsim Raporu:

ŞİVAN Adının Yaygınlığı

ŞİVAN Türkiye'de en çok kullanılan 2471. isim (... 2469. şevkiye, 2470. şirzat, 2471. şivan, 2472. şilan, 2473. şükrüye, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ŞİVAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ŞİVAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 02:43 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin ŞİVAN olduğu ve ŞİVAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ŞİVAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 494 ŞİVAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ŞİVAN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

ŞİVAN Türkiye'nin en yaygın 2471. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2471. ad ise Gaylord ismi. ŞİVAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2469. Johan 2470. Dionne 2471. Gaylord 2472. Kae 2473. Cong isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ŞİVAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ŞİVAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ŞİVAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ŞİVAN İsminin Yazılışı:

........-.--.

Denizcilik Alfabesinde ŞİVAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ŞİVAN İsminin Barkod Yazılışı:

ŞİVAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ŞİVAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ŞİVAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ŞİVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ivan) göre şivan ile Uyumlu İsimler :

berivan civan dilivan

Son 3 harfine (van) göre şivan ile Uyumlu İsimler :

elvan rıdvan mervan erguvan savan revan şirvan

Son 2 harfine (an) göre şivan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran nurcan altan gürkan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ ŞİVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (şiva) göre ŞİVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (şiv) göre ŞİVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (şi) göre ŞİVAN ile Uyumlu İsimler :

şirin şinasi şimşek şirvan şimal şirzat şilan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ŞİVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'şi' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

şirvan şilan

'ş' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

şahin şükran şaban şirin şerafettin şemsettin şahabettin şen şermin şaduman şencan şerifhan şürzan şehriban şemistan şevin

ŞİVAN isminin Anlamı

ŞİVAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ŞİVAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ŞİVAN + Anlam" veya "ŞİVAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ŞİVAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ŞİVAN adını oluşturan Ş, İ, V, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 80:

Ş
İ
V
A
N
TOPLAM
23
12
27
1
17
80

ŞİVAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1448. övgü, 1449. özder, 1450. şivan, 1451. oğuz, 1452. serkan, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 80 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

uğur alanur ismet aygün aykın bahriye batuhan bedriye birsen cevahir güneş dilşat eyüp hülya gülbin günay gökmen tanju haşmet yurda zihni nezail sezen refiye rizan semahat özkan tezcan yasin istem zuhal bilsay erkmen mehpare mesude metehan perçin nezihe serbay tuğra övgü özder