ŞEVİN İsim Raporu:

ŞEVİN Adının Yaygınlığı

ŞEVİN Türkiye'de en çok kullanılan 2468. isim (... 2466. şemsi, 2467. şentürk, 2468. şevin, 2469. şevkiye, 2470. şirzat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ŞEVİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ŞEVİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 14:35 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin ŞEVİN olduğu ve ŞEVİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ŞEVİN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 985 ŞEVİN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ŞEVİN sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

ŞEVİN Türkiye'nin en yaygın 2468. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2468. ad ise Avram ismi. ŞEVİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2466. Jacinto 2467. Sultan 2468. Avram 2469. Johan 2470. Dionne isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ŞEVİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ŞEVİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ŞEVİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ŞEVİN İsminin Yazılışı:

.......-..-.

Denizcilik Alfabesinde ŞEVİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ŞEVİN İsminin Barkod Yazılışı:

ŞEVİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ŞEVİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ŞEVİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ŞEVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (evin) göre şevin ile Uyumlu İsimler :

nevin evin sevin gülsevin devin

Son 3 harfine (vin) göre şevin ile Uyumlu İsimler :

pervin elvin selvin

Son 2 harfine (in) göre şevin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin

BAŞ HARFLERİ ŞEVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (şevi) göre ŞEVİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (şev) göre ŞEVİN ile Uyumlu İsimler :

şevket şevki şevval şevkiye

İlk 2 harfine (şe) göre ŞEVİN ile Uyumlu İsimler :

şebnem şenol şeref şeyda şerife şefik şenay şeyma şengül şehmus şehnaz şennur şerafettin şenel şeniz şemsettin şener şen şermin şeyhmus şefika şehri şemi şencan şerif şekip şerifhan şemnur şehim şehriban şehriyar şekur şemvel şerare şeküre şehlem şehper şehrazat şelale şemistan şemsa şemsi şentürk

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ŞEVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'şe' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

şerafettin şemsettin şermin

'ş' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

şahin şükran şaban şirin şahabettin şen şaduman şencan şerifhan şürzan şehriban şirvan şemistan şivan şilan

ŞEVİN isminin Anlamı

ŞEVİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ŞEVİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ŞEVİN + Anlam" veya "ŞEVİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ŞEVİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ŞEVİN adını oluşturan Ş, E, V, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 85:

Ş
E
V
İ
N
TOPLAM
23
6
27
12
17
85

ŞEVİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1619. zeybek, 1620. keskin, 1621. şevin, 1622. nurdan, 1623. alperen, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 85 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oktay şirin özlem berkant ertuğ fahriye yeşim fitnat güney gönül müfit köksal nesimi miyase müjdat orçun ramize cansun yaprak tansel uçkun yeter yiğit adeviye furkan gürani elsun fehmiye gülsefa günfer göknil hepgül kalender nezir samiye turabi zeybek keskin