ELVİN İsim Raporu:

ELVİN Adının Yaygınlığı

ELVİN Türkiye'de en çok kullanılan 1594. isim (... 1592. elen, 1593. eliya, 1594. elvin, 1595. emay, 1596. emire, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ELVİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ELVİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 08:52 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin ELVİN olduğu ve ELVİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ELVİN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 56.96 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 19,709 ELVİN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ELVİN sayısı her yıl 150 kişi artıyor.

ELVİN Türkiye'nin en yaygın 1594. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1594. ad ise Laszlo ismi. ELVİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1592. Madeleine 1593. Son 1594. Laszlo 1595. Matt 1596. Myung isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ELVİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ELVİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ELVİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ELVİN İsminin Yazılışı:

..-.....-..-.

Denizcilik Alfabesinde ELVİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ELVİN İsminin Barkod Yazılışı:

ELVİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ELVİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ELVİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

selvinaz canselvinaz selvin

SON HARFLERİ ELVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (lvin) göre elvin ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (vin) göre elvin ile Uyumlu İsimler :

nevin pervin evin sevin gülsevin devin şevin

Son 2 harfine (in) göre elvin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin engin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin sezgin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin belgin fahrettin ergin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin bilgin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin nurçin rengin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin alaeddin

BAŞ HARFLERİ ELVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (elvi) göre ELVİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (elv) göre ELVİN ile Uyumlu İsimler :

elvan

İlk 2 harfine (el) göre ELVİN ile Uyumlu İsimler :

elif elçin ela elem elmas elifnur elen eliya elifnaz elnur elsun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ELVİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'el' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

elçin

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin eren erdoğan ertan elvan evren ersan ergin ekin erman esen ergün ergun egemen erden erkin ersen evin efsun erhun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elen emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ELVİN isminin Anlamı

ELVİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ELVİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ELVİN + Anlam" veya "ELVİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ELVİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ELVİN adını oluşturan E, L, V, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 77:

E
L
V
İ
N
TOPLAM
6
15
27
12
17
77

ELVİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1289. enver, 1290. cihanşah, 1291. elvin, 1292. vildan, 1293. emrehan, ... Toplam 46 ismin aritmetik toplamı 77 (Binde 18.61 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

serhan arslan aslıhan azize baybars bilbaşar birtan çağnur enver cihanşah vildan emrehan erdoğan ergun evren gülden gülhan günhal gökalp jülide özay özbil mehtap melise mübeccel nevil selman sılay tiraje abdulbaki attila atılgan aybüke devran efsun göray hatun kiraz nadircan selime semir serim sezgi zerel öniz