SERİM İsim Raporu:

SERİM Adının Yaygınlığı

SERİM Türkiye'de en çok kullanılan 2364. isim (... 2362. serdenur, 2363. sergül, 2364. serim, 2365. serraf, 2366. server, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SERİM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SERİM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 09:16 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin SERİM olduğu ve SERİM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SERİM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SERİM yaşadığını tahmin ediyoruz.

SERİM Türkiye'nin en yaygın 2364. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2364. ad ise Eloise ismi. SERİM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2362. Asghar 2363. Hao 2364. Eloise 2365. Linwood 2366. Wilton isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SERİM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SERİM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SERİM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SERİM İsminin Yazılışı:

.....-...--

Denizcilik Alfabesinde SERİM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SERİM İsminin Barkod Yazılışı:

SERİM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SERİM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SERİM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SERİM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (erim) göre serim ile Uyumlu İsimler :

kerim abdülkerim erim

Son 3 harfine (rim) göre serim ile Uyumlu İsimler :

evrim devrim birim

Son 2 harfine (im) göre serim ile Uyumlu İsimler :

ibrahim selim yeşim nedim sevim saim salim naim halim rasim haşim besim alim samim abdürrahim hakim zaim ferahim nevim hayim medaim neslim iklim şehim erdim fehim nesim

BAŞ HARFLERİ SERİM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (seri) göre SERİM ile Uyumlu İsimler :

serin

İlk 3 harfine (ser) göre SERİM ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan serap serhat serpil serhan sertaç servet sercan serdal sermin sertan sermet seren serra seran serda seray sernur serbülent sertap serbay sera serdenur sergül serraf server

İlk 2 harfine (se) göre SERİM ile Uyumlu İsimler :

selçuk seda sedat selim sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim seval sedef sezen selen sevinç selami seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi sebahat seyfullah sezin seza seden sebla sefer selmin selvi seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur sevgül sevin seyrani sevde sever seyfettin seymen sezi sebat sebile seçgin sedanur

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SERİM İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'im' ile Biten İsimler :

selim sevim

's' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

sinem senem saim salim sanem samim selam

SERİM isminin Anlamı

SERİM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SERİM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SERİM + Anlam" veya "SERİM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SERİM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SERİM adını oluşturan S, E, R, İ, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 77:

S
E
R
İ
M
TOPLAM
22
6
21
12
16
77

SERİM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1321. selime, 1322. semir, 1323. serim, 1324. sezgi, 1325. zerel, ... Toplam 46 ismin aritmetik toplamı 77 (Binde 18.61 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

serhan arslan aslıhan azize baybars bilbaşar birtan çağnur enver cihanşah elvin vildan emrehan erdoğan ergun evren gülden gülhan günhal gökalp jülide özay özbil mehtap melise mübeccel nevil selman sılay tiraje abdulbaki attila atılgan aybüke devran efsun göray hatun kiraz nadircan selime semir sezgi zerel öniz