SERDA İsim Raporu:

SERDA Adının Yaygınlığı

SERDA Türkiye'de en çok kullanılan 1342. isim (... 1340. sennur, 1341. seran, 1342. serda, 1343. bedii, 1344. sevgül, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı SERDA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

SERDA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 22:47 itibariyle yaklaşık 6,311 kişinin isminin SERDA olduğu ve SERDA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SERDA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SERDA yaşadığını tahmin ediyoruz.

SERDA Türkiye'nin en yaygın 1342. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1342. ad ise Gilberto ismi. SERDA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1340. Deirdre 1341. Leticia 1342. Gilberto 1343. Tae 1344. Kirby isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SERDA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SERDA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SERDA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SERDA İsminin Yazılışı:

.....-.-...-

Denizcilik Alfabesinde SERDA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SERDA İsminin Barkod Yazılışı:

SERDA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SERDA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SERDA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

serdar serdal

SON HARFLERİ SERDA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (erda) göre serda ile Uyumlu İsimler :

ferda verda erda

Son 3 harfine (rda) göre serda ile Uyumlu İsimler :

arda yurda

Son 2 harfine (da) göre serda ile Uyumlu İsimler :

seda funda eda selda ceyda şeyda sevda yelda nida melda seyda nilda süveyda gülseda anda aysuda gülhüda ilayda

BAŞ HARFLERİ SERDA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (serd) göre SERDA ile Uyumlu İsimler :

serdar serdal serdenur

İlk 3 harfine (ser) göre SERDA ile Uyumlu İsimler :

serkan serap serhat serpil serhan sertaç servet sercan sermin sertan sermet seren serra seran seray sernur serin serbülent sertap serbay sera sergül serim serraf server

İlk 2 harfine (se) göre SERDA ile Uyumlu İsimler :

selçuk seda sedat selim sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim seval sedef sezen selen sevinç selami seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi sebahat seyfullah sezin seza seden sebla sefer selmin selvi seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur sevgül sevin seyrani sevde sever seyfettin seymen sezi sebat sebile seçgin sedanur

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SERDA İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'da' ile Biten İsimler :

seda selda sevda seyda

's' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

sema semra selma suna sefa süha saliha süreyya sabiha semiha sena safa sıdıka süheyla sıla sina seza sebla serra süveyda simla sümeyra sara seyla saba sahra sebila sera seyma

SERDA isminin Anlamı

SERDA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SERDA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SERDA + Anlam" veya "SERDA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SERDA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SERDA adını oluşturan S, E, R, D, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 55:

S
E
R
D
A
TOPLAM
22
6
21
5
1
55

SERDA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 447. lora, 448. sebat, 449. serda, 450. yelda, 451. irem, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 55 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nihal bekir buse deren dilara kenan emir ender erden erhan eser ezgi ilhan funda lora sebat yelda irem şahap açelya azat benian berki çimen erim hanım hayal leman oral sedar rehan sahra sidal