ANDA İsim Raporu:

ANDA Adının Yaygınlığı

ANDA Türkiye'de en çok kullanılan 1950. isim (... 1948. amber, 1949. ant, 1950. anda, 1951. arin, 1952. arkın, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ANDA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ANDA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:21 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin ANDA olduğu ve ANDA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ANDA adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 4.27 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,480 ANDA yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ANDA sayısı her yıl 11 kişi artıyor.

ANDA Türkiye'nin en yaygın 1950. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1950. ad ise Harper ismi. ANDA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1948. Delano 1949. Griffin 1950. Harper 1951. Bell 1952. Fisher isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ANDA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ANDA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ANDA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ANDA İsminin Yazılışı:

.--.-...-

Denizcilik Alfabesinde ANDA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ANDA İsminin Barkod Yazılışı:

ANDA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ANDA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ANDA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

handan candan andaç candaş tandan

SON HARFLERİ ANDA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (nda) göre anda ile Uyumlu İsimler :

funda

Son 2 harfine (da) göre anda ile Uyumlu İsimler :

seda eda selda ferda ceyda arda şeyda sevda yelda nida melda verda seyda nilda yurda serda süveyda gülseda aysuda erda gülhüda ilayda

BAŞ HARFLERİ ANDA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (and) göre ANDA ile Uyumlu İsimler :

andaç

İlk 2 harfine (an) göre ANDA ile Uyumlu İsimler :

anıl ant

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ANDA İLE UYUMLU İSİMLER:

'a' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

atilla ayça arda ayla ata asena açelya aybala almora almıla asya ağa ağca attila aysuda azra aşina

ANDA isminin Anlamı

ANDA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ANDA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ANDA + Anlam" veya "ANDA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ANDA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ANDA adını oluşturan A, N, D, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 24:

A
N
D
A
TOPLAM
1
17
5
1
24

ANDA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 15. ela, 16. amaç, 17. anda, 18. cem, 19. hacı, ... Toplam 1 ismin aritmetik toplamı 24 (Binde 0.4 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :