FUNDA İsim Raporu:

FUNDA Adının Yaygınlığı

FUNDA Türkiye'de en çok kullanılan 104. isim (... 102. gamze, 103. sinem, 104. funda, 105. ilhan, 106. neslihan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 566 kişiden birinin adı FUNDA ve ismin yaygınlık oranı binde 1.77.

FUNDA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 07:38 itibariyle yaklaşık 159,464 kişinin isminin FUNDA olduğu ve FUNDA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 2104 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FUNDA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FUNDA yaşadığını tahmin ediyoruz.

FUNDA Türkiye'nin en yaygın 104. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 104. ad ise Larry ismi. FUNDA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 102. Edwin 103. Nancy 104. Larry 105. Leonard 106. Kathleen isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FUNDA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FUNDA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FUNDA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FUNDA İsminin Yazılışı:

..-...--.-...-

Denizcilik Alfabesinde FUNDA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FUNDA İsminin Barkod Yazılışı:

FUNDA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FUNDA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FUNDA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FUNDA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (unda) göre funda ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nda) göre funda ile Uyumlu İsimler :

anda

Son 2 harfine (da) göre funda ile Uyumlu İsimler :

seda eda selda ferda ceyda arda şeyda sevda yelda nida melda verda seyda nilda yurda serda süveyda gülseda aysuda erda gülhüda ilayda

BAŞ HARFLERİ FUNDA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (fund) göre FUNDA ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (fun) göre FUNDA ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (fu) göre FUNDA ile Uyumlu İsimler :

fuat fulya furkan fuldan fulden

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FUNDA İLE UYUMLU İSİMLER:

'fu' ile başlayıp 'da' ile Biten İsimler :

'f' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

fatma fulya ferda feyza feza feriha fazila ferya

FUNDA isminin Anlamı

FUNDA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FUNDA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FUNDA + Anlam" veya "FUNDA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FUNDA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FUNDA adını oluşturan F, U, N, D, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 55:

F
U
N
D
A
TOPLAM
7
25
17
5
1
55

FUNDA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 444. ezgi, 445. ilhan, 446. funda, 447. lora, 448. sebat, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 55 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nihal bekir buse deren dilara kenan emir ender erden erhan eser ezgi ilhan lora sebat serda yelda irem şahap açelya azat benian berki çimen erim hanım hayal leman oral sedar rehan sahra sidal