FEYZA İsim Raporu:

FEYZA Adının Yaygınlığı

FEYZA Türkiye'de en çok kullanılan 407. isim (... 405. caner, 406. vildan, 407. feyza, 408. gülten, 409. gülşen, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,841 kişiden birinin adı FEYZA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.54.

FEYZA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:11 itibariyle yaklaşık 48,744 kişinin isminin FEYZA olduğu ve FEYZA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 642 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FEYZA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FEYZA yaşadığını tahmin ediyoruz.

FEYZA Türkiye'nin en yaygın 407. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 407. ad ise Gregg ismi. FEYZA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 405. Floyd 406. Angel 407. Gregg 408. Lane 409. Ben isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FEYZA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FEYZA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FEYZA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FEYZA İsminin Yazılışı:

..-..-.----...-

Denizcilik Alfabesinde FEYZA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FEYZA İsminin Barkod Yazılışı:

FEYZA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FEYZA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FEYZA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

feyzan

SON HARFLERİ FEYZA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (eyza) göre feyza ile Uyumlu İsimler :

beyza

Son 3 harfine (yza) göre feyza ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (za) göre feyza ile Uyumlu İsimler :

rıza hamza feza seza murtaza roza

BAŞ HARFLERİ FEYZA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (feyz) göre FEYZA ile Uyumlu İsimler :

feyzullah feyzi feyzan

İlk 3 harfine (fey) göre FEYZA ile Uyumlu İsimler :

feyyaz feyhan feyruz

İlk 2 harfine (fe) göre FEYZA ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda fevzi fehmi feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi fethi feray ferzan feza ferah feryal fevziye fethullah fecri feriha fettah feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferzat fehim fehmile fehmiye fehime ferahnaz ferdağ ferudun ferya fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FEYZA İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'za' ile Biten İsimler :

feza

'f' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

fatma funda fulya ferda feriha fazila ferya

FEYZA isminin Anlamı

FEYZA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FEYZA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FEYZA + Anlam" veya "FEYZA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FEYZA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FEYZA adını oluşturan F, E, Y, Z, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 71:

F
E
Y
Z
A
TOPLAM
7
6
28
29
1
71

FEYZA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1077. ersem, 1078. eylem, 1079. feyza, 1080. gizem, 1081. seval, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 71 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tarık şakir aziz berkhan bilgehan buket cevdet ufuk selim tanay ersem eylem gizem seval kayhan kazım yankı nafiye nejdet orkan vecdet serra yalım özen bertan cansın erencan güher melis merva buhari muhibe rüşa