FERİT İsim Raporu:

FERİT Adının Yaygınlığı

FERİT Türkiye'de en çok kullanılan 453. isim (... 451. cihat, 452. ergin, 453. ferit, 454. gültekin, 455. rıfat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 2,103 kişiden birinin adı FERİT ve ismin yaygınlık oranı binde 0.48.

FERİT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:02 itibariyle yaklaşık 43,252 kişinin isminin FERİT olduğu ve FERİT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 571 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FERİT adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 FERİT yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada FERİT sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

FERİT Türkiye'nin en yaygın 453. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 453. ad ise Colleen ismi. FERİT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 451. Samir 452. Holly 453. Colleen 454. Regina 455. Emil isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FERİT isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FERİT İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FERİT İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FERİT İsminin Yazılışı:

..-...-...-

Denizcilik Alfabesinde FERİT İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FERİT İsminin Barkod Yazılışı:

FERİT ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FERİT adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FERİT KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FERİT İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (erit) göre ferit ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (rit) göre ferit ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (it) göre ferit ile Uyumlu İsimler :

ümit halit sait hamit cahit reşit müfit seyit mücahit sacit yiğit cavit macit raşit sabit mecit nahit hurşit vahit cemşit nüvit übeyit birgit ecevit

BAŞ HARFLERİ FERİT İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (feri) göre FERİT ile Uyumlu İsimler :

feridun feride feriha

İlk 3 harfine (fer) göre FERİT ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda ferhan ferruh ferdi feray ferzan ferah feryal feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferzat ferahnaz ferdağ ferudun ferya

İlk 2 harfine (fe) göre FERİT ile Uyumlu İsimler :

fevzi fehmi feyza fethi feyzullah feza fevziye feyyaz fethullah fecri fettah feyzi feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FERİT İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'it' ile Biten İsimler :

'f' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

fuat fikret ferhat fırat fazilet feragat ferzat fitnat firat

FERİT isminin Anlamı

FERİT Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FERİT isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FERİT + Anlam" veya "FERİT isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FERİT ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FERİT adını oluşturan F, E, R, İ, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 70:

F
E
R
İ
T
TOPLAM
7
6
21
12
24
70

FERİT ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1033. erkin, 1034. ersel, 1035. ferit, 1036. fuldan, 1037. gülcan, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 70 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

giray vahip atalay pınar bektaş belkıs boray ceylan emrecan erberk erkin ersel fuldan gülcan güldal gökay şebnem maruf sezai ziya nefise nişan pelin petek sadun serap sercan tunç ilkay ilkin aslıcan berker ercihan borahan kerami mikail natali orbay rabiye saygı serdal tunca vatan