RABİYE İsim Raporu:

RABİYE Adının Yaygınlığı

RABİYE Türkiye'de en çok kullanılan 2314. isim (... 2312. poyraz, 2313. sedar, 2314. rabiye, 2315. rahman, 2316. kutcan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı RABİYE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

RABİYE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 14:42 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin RABİYE olduğu ve RABİYE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

RABİYE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda RABİYE yaşadığını tahmin ediyoruz.

RABİYE Türkiye'nin en yaygın 2314. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2314. ad ise Sheridan ismi. RABİYE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2312. Baruch 2313. Hershel 2314. Sheridan 2315. Landon 2316. Peyton isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

RABİYE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde RABİYE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde RABİYE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde RABİYE İsminin Yazılışı:

.-..--.....-.--.

Denizcilik Alfabesinde RABİYE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

RABİYE İsminin Barkod Yazılışı:

RABİYE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(RABİYE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

RABİYE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ RABİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (abiye) göre rabiye ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (biye) göre rabiye ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (iye) göre rabiye ile Uyumlu İsimler :

kadriye zekiye naciye hayriye lütfiye safiye nazmiye rukiye nuriye fikriye remziye saniye asiye aliye bahriye behiye fahriye huriye hüsniye sabriye şükriye fevziye hediye sadiye bedriye resmiye zülfiye raziye şaziye duriye methiye nadiye nafiye naziye nevriye refiye bilgiye cemaliye hamidiye mehriye mihriye sevgiye şadiye adeviye adviye assiye bakiye cevriye düriye fehmiye fethiye gülfiye hamdiye muradiye mülkiye nedviye samiye selviye sevdiye vasfiye ümmiye şevkiye

Son 2 harfine (ye) göre rabiye ile Uyumlu İsimler :

gaye ümeyye sümeyye piraye rukiyye şükrüye

BAŞ HARFLERİ RABİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (rabiy) göre RABİYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (rabi) göre RABİYE ile Uyumlu İsimler :

rabia

İlk 3 harfine (rab) göre RABİYE ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ra) göre RABİYE ile Uyumlu İsimler :

ramazan rana rauf rahmi rahime ragıp rasim raşit rafet rahşan raif raci ramiz raziye ramin rasime rahile rami ramize raşide rahman

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ RABİYE İLE UYUMLU İSİMLER:

'ra' ile başlayıp 'ye' ile Biten İsimler :

raziye

'r' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

rukiye rahime remziye resmiye rasime refiye rahile ramize raşide reşide rukiyye rüveyde

RABİYE isminin Anlamı

RABİYE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size RABİYE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "RABİYE + Anlam" veya "RABİYE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
RABİYE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

RABİYE adını oluşturan R, A, B, İ, Y, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 70:

R
A
B
İ
Y
E
TOPLAM
21
1
2
12
28
6
70

RABİYE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1060. natali, 1061. orbay, 1062. rabiye, 1063. saygı, 1064. serdal, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 70 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

giray vahip atalay pınar bektaş belkıs boray ceylan emrecan erberk erkin ersel ferit fuldan gülcan güldal gökay şebnem maruf sezai ziya nefise nişan pelin petek sadun serap sercan tunç ilkay ilkin aslıcan berker ercihan borahan kerami mikail natali orbay saygı serdal tunca vatan