ŞEBNEM İsim Raporu:

ŞEBNEM Adının Yaygınlığı

ŞEBNEM Türkiye'de en çok kullanılan 221. isim (... 219. ertuğrul, 220. nihan, 221. şebnem, 222. leyla, 223. mete, ...). Ülkemizde yaklaşık her 950 kişiden birinin adı ŞEBNEM ve ismin yaygınlık oranı binde 1.05.

ŞEBNEM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 22:54 itibariyle yaklaşık 94,671 kişinin isminin ŞEBNEM olduğu ve ŞEBNEM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1248 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ŞEBNEM adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 ŞEBNEM yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ŞEBNEM sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

ŞEBNEM Türkiye'nin en yaygın 221. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 221. ad ise Christian ismi. ŞEBNEM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 219. Dawn 220. Sean 221. Christian 222. Don 223. Ian isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ŞEBNEM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ŞEBNEM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ŞEBNEM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ŞEBNEM İsminin Yazılışı:

....-...-..--

Denizcilik Alfabesinde ŞEBNEM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ŞEBNEM İsminin Barkod Yazılışı:

ŞEBNEM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ŞEBNEM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ŞEBNEM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ŞEBNEM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ebnem) göre şebnem ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (bnem) göre şebnem ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nem) göre şebnem ile Uyumlu İsimler :

sinem senem sanem önem

Son 2 harfine (em) göre şebnem ile Uyumlu İsimler :

özlem cem çiğdem meltem adem erdem didem ekrem kerem eylem irem gizem muharrem meryem görkem ethem erem muhterem mükerrem elem rüstem ayşem hatem hürrem muhteşem ecem azem bükem diğdem emrem ersem mukaddem neşem istem bahrem çilem çisem ergem gizlem gülerdem kadem şehlem özdem

BAŞ HARFLERİ ŞEBNEM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (şebne) göre ŞEBNEM ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (şebn) göre ŞEBNEM ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (şeb) göre ŞEBNEM ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (şe) göre ŞEBNEM ile Uyumlu İsimler :

şenol şeref şeyda şevket şerife şefik şenay şeyma şengül şehmus şehnaz şennur şerafettin şenel şevki şeniz şemsettin şener şen şermin şeyhmus şefika şehri şemi şencan şerif şekip şerifhan şemnur şehim şehriban şehriyar şekur şemvel şerare şevval şeküre şehlem şehper şehrazat şelale şemistan şemsa şemsi şentürk şevin şevkiye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ŞEBNEM İLE UYUMLU İSİMLER:

'şe' ile başlayıp 'em' ile Biten İsimler :

şehlem

'ş' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

şehim

ŞEBNEM isminin Anlamı

ŞEBNEM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ŞEBNEM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ŞEBNEM + Anlam" veya "ŞEBNEM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ŞEBNEM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ŞEBNEM adını oluşturan Ş, E, B, N, E, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 70:

Ş
E
B
N
E
M
TOPLAM
23
6
2
17
6
16
70

ŞEBNEM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1038. güldal, 1039. gökay, 1040. şebnem, 1041. maruf, 1042. sezai, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 70 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

giray vahip atalay pınar bektaş belkıs boray ceylan emrecan erberk erkin ersel ferit fuldan gülcan güldal gökay maruf sezai ziya nefise nişan pelin petek sadun serap sercan tunç ilkay ilkin aslıcan berker ercihan borahan kerami mikail natali orbay rabiye saygı serdal tunca vatan