SERAP İsim Raporu:

SERAP Adının Yaygınlığı

SERAP Türkiye'de en çok kullanılan 78. isim (... 76. aslı, 77. erol, 78. serap, 79. erhan, 80. filiz, ...). Ülkemizde yaklaşık her 433 kişiden birinin adı SERAP ve ismin yaygınlık oranı binde 2.31.

SERAP adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 14:12 itibariyle yaklaşık 207,838 kişinin isminin SERAP olduğu ve SERAP isimli kişi sayısının her yıl ortalama 2746 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SERAP isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SERAP yaşadığını tahmin ediyoruz.

SERAP Türkiye'nin en yaygın 78. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 78. ad ise Barry ismi. SERAP adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 76. Jose 77. Stuart 78. Barry 79. Allan 80. Alexander isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SERAP isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SERAP İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SERAP İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SERAP İsminin Yazılışı:

.....-..-.--.

Denizcilik Alfabesinde SERAP İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SERAP İsminin Barkod Yazılışı:

SERAP ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SERAP adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SERAP KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SERAP İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (erap) göre serap ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (rap) göre serap ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ap) göre serap ile Uyumlu İsimler :

mehtap sevtap cenap vahap afitap sertap şahap

BAŞ HARFLERİ SERAP İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sera) göre SERAP ile Uyumlu İsimler :

seran seray sera

İlk 3 harfine (ser) göre SERAP ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan serhat serpil serhan sertaç servet sercan serdal sermin sertan sermet seren serra serda sernur serin serbülent sertap serbay serdenur sergül serim serraf server

İlk 2 harfine (se) göre SERAP ile Uyumlu İsimler :

selçuk seda sedat selim sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim seval sedef sezen selen sevinç selami seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sebahattin sena selcan sevtap seyfi sebahat seyfullah sezin seza seden sebla sefer selmin selvi seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur sevgül sevin seyrani sevde sever seyfettin seymen sezi sebat sebile seçgin sedanur

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SERAP İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'ap' ile Biten İsimler :

sevtap sertap

's' ile başlayıp 'p' ile Biten İsimler :

sakıp sarp sualp

SERAP isminin Anlamı

SERAP Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SERAP isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SERAP + Anlam" veya "SERAP isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SERAP ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SERAP adını oluşturan S, E, R, A, P harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 70:

S
E
R
A
P
TOPLAM
22
6
21
1
20
70

SERAP ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1047. petek, 1048. sadun, 1049. serap, 1050. sercan, 1051. tunç, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 70 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

giray vahip atalay pınar bektaş belkıs boray ceylan emrecan erberk erkin ersel ferit fuldan gülcan güldal gökay şebnem maruf sezai ziya nefise nişan pelin petek sadun sercan tunç ilkay ilkin aslıcan berker ercihan borahan kerami mikail natali orbay rabiye saygı serdal tunca vatan