SEBLA İsim Raporu:

SEBLA Adının Yaygınlığı

SEBLA Türkiye'de en çok kullanılan 1105. isim (... 1103. saruhan, 1104. saynur, 1105. sebla, 1106. sefer, 1107. selmin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı SEBLA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

SEBLA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 08:04 itibariyle yaklaşık 9,009 kişinin isminin SEBLA olduğu ve SEBLA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEBLA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SEBLA yaşadığını tahmin ediyoruz.

SEBLA Türkiye'nin en yaygın 1105. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1105. ad ise Betsy ismi. SEBLA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1103. White 1104. Fadi 1105. Betsy 1106. Andy 1107. Aimee isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEBLA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEBLA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEBLA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEBLA İsminin Yazılışı:

....-....-...-

Denizcilik Alfabesinde SEBLA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEBLA İsminin Barkod Yazılışı:

SEBLA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEBLA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEBLA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SEBLA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ebla) göre sebla ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (bla) göre sebla ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (la) göre sebla ile Uyumlu İsimler :

atilla leyla ayla necla çağla damla ela süheyla sıla ceyla mualla incila aybala simla almıla fazila seyla attila bala dila mücella nejla sebila

BAŞ HARFLERİ SEBLA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sebl) göre SEBLA ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (seb) göre SEBLA ile Uyumlu İsimler :

sebahattin sebahat sebat sebile sebati sebila

İlk 2 harfine (se) göre SEBLA ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda seyhan sezai sefa sevim serhan seval sedef sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay seyit sena selcan sevtap seyfi serdal sermin sertan seyfullah sezin sermet seren seza seden sefer selmin selvi serra seydi seyran sencer seyda seyithan sezgi selah semahat semin sennur seran serda sevgül sevin seyrani seray sernur sevde sever seyfettin seymen serin sezi seçgin sedanur selase selay selehattin selvinaz serbülent sertap setenay

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEBLA İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'la' ile Biten İsimler :

seyla sebila

's' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

seda sema semra selma selda sevda suna sefa süha saliha süreyya sabiha semiha sena safa sıdıka süheyla sıla sina seza serra seyda serda süveyda simla sümeyra sara saba sahra sera seyma

SEBLA isminin Anlamı

SEBLA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEBLA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEBLA + Anlam" veya "SEBLA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEBLA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEBLA adını oluşturan S, E, B, L, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 46:

S
E
B
L
A
TOPLAM
22
6
2
15
1
46

SEBLA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 216. necibe, 217. olgaç, 218. sebla, 219. sena, 220. iclal, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 46 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bedri şafak bahri çağrı ecmel refi liana sedef naim nami necibe olgaç sena iclal şen amber asen bedir çağkan dilge harbi nadide saide