SEYFİ İsim Raporu:

SEYFİ Adının Yaygınlığı

SEYFİ Türkiye'de en çok kullanılan 734. isim (... 732. selcan, 733. sevtap, 734. seyfi, 735. ishak, 736. zühal, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı SEYFİ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

SEYFİ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 00:58 itibariyle yaklaşık 21,664 kişinin isminin SEYFİ olduğu ve SEYFİ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SEYFİ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SEYFİ yaşadığını tahmin ediyoruz.

SEYFİ Türkiye'nin en yaygın 734. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 734. ad ise Campbell ismi. SEYFİ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 732. Rolando 733. Lionel 734. Campbell 735. Tammy 736. Kendall isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SEYFİ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SEYFİ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SEYFİ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SEYFİ İsminin Yazılışı:

....-.--..-...

Denizcilik Alfabesinde SEYFİ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SEYFİ İsminin Barkod Yazılışı:

SEYFİ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SEYFİ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SEYFİ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SEYFİ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (eyfi) göre seyfi ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (yfi) göre seyfi ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (fi) göre seyfi ile Uyumlu İsimler :

lütfi hanifi nafi safi refi vasfi zülfi hanefi

BAŞ HARFLERİ SEYFİ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (seyf) göre SEYFİ ile Uyumlu İsimler :

seyfullah seyfettin

İlk 3 harfine (sey) göre SEYFİ ile Uyumlu İsimler :

seyhan seyit seydi seyran seyda seyithan seyrani seymen seyhun seyla seylan seyma seyyid

İlk 2 harfine (se) göre SEYFİ ile Uyumlu İsimler :

serdar serkan selçuk seda serap serhat sedat selim serpil sevgi sema semra selin semih selma selda selahattin seher senem seçil sevil sezgin sevda sezai sefa sevim serhan seval sedef sezen selen sertaç sevinç servet selami sercan seçkin sezer selman selcen semiha sevcan sevilay sebahattin sena selcan sevtap serdal sermin sertan sebahat sezin sermet seren seza seden sebla sefer selmin selvi serra sencer sezgi selah semahat semin sennur seran serda sevgül sevin seray sernur sevde sever serin sezi sebat sebile seçgin sedanur selase selay selehattin selvinaz

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SEYFİ İLE UYUMLU İSİMLER:

'se' ile başlayıp 'fi' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'i' ile Biten İsimler :

sevgi sami sabri sezai selami sadi suphi selvi seydi sezgi safi seyrani sezi sururi sevi simavi sulhi suzi saki sani sebati semavi selmani suavi

SEYFİ isminin Anlamı

SEYFİ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SEYFİ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SEYFİ + Anlam" veya "SEYFİ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SEYFİ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SEYFİ adını oluşturan S, E, Y, F, İ harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 75:

S
E
Y
F
İ
TOPLAM
22
6
28
7
12
75

SEYFİ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1230. ofelya, 1231. şerife, 1232. seyfi, 1233. tugan, 1234. tunga, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 75 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nuri metin aybars filiz ayşen bihter reşat cengiz dündar süer seçkin erkman gülhal nazmi nasuh sevgi nimet nüşabe ofelya şerife tugan tunga özer uzcan şadiye şenay bediray eyşan kerime sencer fulden özdem özenç şekip