ZÜHAL İsim Raporu:

ZÜHAL Adının Yaygınlığı

ZÜHAL Türkiye'de en çok kullanılan 736. isim (... 734. seyfi, 735. ishak, 736. zühal, 737. şamil, 738. özgün, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı ZÜHAL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

ZÜHAL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 16-06-2024 00:18 itibariyle yaklaşık 21,639 kişinin isminin ZÜHAL olduğu ve ZÜHAL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ZÜHAL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ZÜHAL yaşadığını tahmin ediyoruz.

ZÜHAL Türkiye'nin en yaygın 736. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 736. ad ise Kendall ismi. ZÜHAL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 734. Campbell 735. Tammy 736. Kendall 737. Merle 738. Sandeep isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ZÜHAL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ZÜHAL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ZÜHAL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ZÜHAL İsminin Yazılışı:

--....-.....-.-..

Denizcilik Alfabesinde ZÜHAL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ZÜHAL İsminin Barkod Yazılışı:

ZÜHAL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ZÜHAL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ZÜHAL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ZÜHAL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ühal) göre zühal ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (hal) göre zühal ile Uyumlu İsimler :

nihal zuhal gülnihal günhal gülhal

Son 2 harfine (al) göre zühal ile Uyumlu İsimler :

kemal erdal hilal cemal meral celal ünal bilal seval ünsal vural köksal serdal iclal feryal hazal birdal oryal koral zelal ikbal önal güldal göksal heval zülal eftal emsal erkal yenal benal cevval delal eksal gürsal kutsal ersal faysal nural nurkal soysal günal şevval şimal battal bermal neval hayal kartal inal özal eflal oral sidal itidal yurdal zeynal zümral nidal

BAŞ HARFLERİ ZÜHAL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (züha) göre ZÜHAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (züh) göre ZÜHAL ile Uyumlu İsimler :

zühtü zühre züheyr

İlk 2 harfine () göre ZÜHAL ile Uyumlu İsimler :

zübeyde züleyha zübeyir zülfikar zülfiye zülküf zülal zülfü zümrüt zülfi zülfer zümral

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ZÜHAL İLE UYUMLU İSİMLER:

'zü' ile başlayıp 'al' ile Biten İsimler :

zülal zümral

'z' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

zuhal zeynel zelal zerel zeynal

ZÜHAL isminin Anlamı

ZÜHAL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ZÜHAL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ZÜHAL + Anlam" veya "ZÜHAL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ZÜHAL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ZÜHAL adını oluşturan Z, Ü, H, A, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 81:

Z
Ü
H
A
L
TOPLAM
29
26
10
1
15
81

ZÜHAL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1471. ülkü, 1472. ünsal, 1473. zühal, 1474. utkan, 1475. ceylin, ... Toplam 31 ismin aritmetik toplamı 81 (Binde 12.54 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oğuz serkan ferzan ayşin burçin candemir nuran fevzi raşit kahraman keziban korhan kutan lokman ümran onur mehser müjgan noyan rengin ülkü ünsal utkan ceylin dilruba jasmin mefaret durdu nazime ruhat