CEVVAL İsim Raporu:

CEVVAL Adının Yaygınlığı

CEVVAL Türkiye'de en çok kullanılan 1574. isim (... 1572. cenkay, 1573. çetinay, 1574. cevval, 1575. cihanşah, 1576. deha, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı CEVVAL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

CEVVAL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 06:51 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin CEVVAL olduğu ve CEVVAL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

CEVVAL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda CEVVAL yaşadığını tahmin ediyoruz.

CEVVAL Türkiye'nin en yaygın 1574. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1574. ad ise Rajan ismi. CEVVAL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1572. Naveed 1573. Dora 1574. Rajan 1575. Salman 1576. Jai isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

CEVVAL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde CEVVAL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde CEVVAL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde CEVVAL İsminin Yazılışı:

-.-.....-...-.-.-..

Denizcilik Alfabesinde CEVVAL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

CEVVAL İsminin Barkod Yazılışı:

CEVVAL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(CEVVAL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

CEVVAL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ CEVVAL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (evval) göre cevval ile Uyumlu İsimler :

şevval

Son 4 harfine (vval) göre cevval ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (val) göre cevval ile Uyumlu İsimler :

seval heval neval

Son 2 harfine (al) göre cevval ile Uyumlu İsimler :

kemal erdal hilal cemal meral nihal celal ünal bilal zuhal ünsal vural köksal zühal serdal iclal feryal gülnihal hazal birdal oryal koral zelal ikbal önal güldal göksal zülal eftal emsal erkal yenal benal delal eksal günhal gürsal kutsal gülhal ersal faysal nural nurkal soysal günal şimal battal bermal hayal kartal inal özal eflal oral sidal itidal yurdal zeynal zümral nidal

BAŞ HARFLERİ CEVVAL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (cevva) göre CEVVAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (cevv) göre CEVVAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (cev) göre CEVVAL ile Uyumlu İsimler :

cevat cevdet cevahir cevher cevriye

İlk 2 harfine (ce) göre CEVVAL ile Uyumlu İsimler :

cem cengiz cenk cemil cemal ceren celal ceyda ceyhun cemile celalettin cemalettin celil ceylan cebrail cezmi cenap cemre ceyla cenan cenker cemali cemaliye cemşit cenkay celali celile cemay cengizhan ceyhan ceylin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ CEVVAL İLE UYUMLU İSİMLER:

'ce' ile başlayıp 'al' ile Biten İsimler :

cemal celal

'c' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

cemil celil cebrail cansel

CEVVAL isminin Anlamı

CEVVAL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size CEVVAL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "CEVVAL + Anlam" veya "CEVVAL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
CEVVAL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

CEVVAL adını oluşturan C, E, V, V, A, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 79:

C
E
V
V
A
L
TOPLAM
3
6
27
27
1
15
79

CEVVAL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1382. bahadırhan, 1383. berrin, 1384. cevval, 1385. erhun, 1386. güçlü, ... Toplam 31 ismin aritmetik toplamı 79 (Binde 12.54 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ulvi nazır ayavar aydoğan aysın bahadırhan berrin erhun güçlü günhan göksal gözen makbule mevhibe nedret nevin nural ramiz rüçhan zeren özgen şenol adviye birgit doğanay simay evşen memduha tuğcan şemsi