VURAL İsim Raporu:

VURAL Adının Yaygınlığı

VURAL Türkiye'de en çok kullanılan 624. isim (... 622. seyit, 623. veysi, 624. vural, 625. yağmur, 626. özgen, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,272 kişiden birinin adı VURAL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.31.

VURAL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:57 itibariyle yaklaşık 27,933 kişinin isminin VURAL olduğu ve VURAL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 368 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

VURAL adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 VURAL yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada VURAL sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

VURAL Türkiye'nin en yaygın 624. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 624. ad ise Emanuel ismi. VURAL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 622. Rudolph 623. Yvette 624. Emanuel 625. Rhonda 626. Doris isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

VURAL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde VURAL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde VURAL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde VURAL İsminin Yazılışı:

...-..-.-..-.-..

Denizcilik Alfabesinde VURAL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

VURAL İsminin Barkod Yazılışı:

VURAL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(VURAL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

VURAL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ VURAL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ural) göre vural ile Uyumlu İsimler :

nural

Son 3 harfine (ral) göre vural ile Uyumlu İsimler :

meral koral oral zümral

Son 2 harfine (al) göre vural ile Uyumlu İsimler :

kemal erdal hilal cemal nihal celal ünal bilal zuhal seval ünsal köksal zühal serdal iclal feryal gülnihal hazal birdal oryal zelal ikbal önal güldal göksal heval zülal eftal emsal erkal yenal benal cevval delal eksal günhal gürsal kutsal gülhal ersal faysal nurkal soysal günal şevval şimal battal bermal neval hayal kartal inal özal eflal sidal itidal yurdal zeynal nidal

BAŞ HARFLERİ VURAL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (vura) göre VURAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (vur) göre VURAL ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (vu) göre VURAL ile Uyumlu İsimler :

vuslat

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ VURAL İLE UYUMLU İSİMLER:

'vu' ile başlayıp 'al' ile Biten İsimler :

'v' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

veysel varol varsıl

VURAL isminin Anlamı

VURAL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size VURAL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "VURAL + Anlam" veya "VURAL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
VURAL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

VURAL adını oluşturan V, U, R, A, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 89:

V
U
R
A
L
TOPLAM
27
25
21
1
15
89

VURAL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1730. tansu, 1731. teksen, 1732. vural, 1733. zülfi, 1734. şekur, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 89 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suphi atanur aydemir ceyhun gülüçağ hürkan ışılay lerzan mahmur nermin seylan taciser tansu teksen zülfi şekur resul cömert dilivan doğukan evliya soley gülçiçek selmani tulu zuhat