KORAL İsim Raporu:

KORAL Adının Yaygınlığı

KORAL Türkiye'de en çok kullanılan 1067. isim (... 1065. ırmak, 1066. ışılay, 1067. koral, 1068. kutlay, 1069. atınç, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı KORAL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

KORAL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 17:03 itibariyle yaklaşık 9,016 kişinin isminin KORAL olduğu ve KORAL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

KORAL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda KORAL yaşadığını tahmin ediyoruz.

KORAL Türkiye'nin en yaygın 1067. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1067. ad ise Kari ismi. KORAL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1065. Nath 1066. Anjali 1067. Kari 1068. Geraldine 1069. Mikhail isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

KORAL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde KORAL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde KORAL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde KORAL İsminin Yazılışı:

-.----.-..-.-..

Denizcilik Alfabesinde KORAL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

KORAL İsminin Barkod Yazılışı:

KORAL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(KORAL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

KORAL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ KORAL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (oral) göre koral ile Uyumlu İsimler :

oral

Son 3 harfine (ral) göre koral ile Uyumlu İsimler :

meral vural nural zümral

Son 2 harfine (al) göre koral ile Uyumlu İsimler :

kemal erdal hilal cemal nihal celal ünal bilal zuhal seval ünsal köksal zühal serdal iclal feryal gülnihal hazal birdal oryal zelal ikbal önal güldal göksal heval zülal eftal emsal erkal yenal benal cevval delal eksal günhal gürsal kutsal gülhal ersal faysal nurkal soysal günal şevval şimal battal bermal neval hayal kartal inal özal eflal sidal itidal yurdal zeynal nidal

BAŞ HARFLERİ KORAL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (kora) göre KORAL ile Uyumlu İsimler :

koray

İlk 3 harfine (kor) göre KORAL ile Uyumlu İsimler :

korhan korkut korkmaz korcan

İlk 2 harfine (ko) göre KORAL ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ KORAL İLE UYUMLU İSİMLER:

'ko' ile başlayıp 'al' ile Biten İsimler :

'k' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

kemal kamil köksal kurtul kutsal kartal

KORAL isminin Anlamı

KORAL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size KORAL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "KORAL + Anlam" veya "KORAL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
KORAL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

KORAL adını oluşturan K, O, R, A, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 69:

K
O
R
A
L
TOPLAM
14
18
21
1
15
69

KORAL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 994. kerim, 995. kezban, 996. koral, 997. sezi, 998. taner, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 69 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

sinan altay ertan ferhat gökhan alişan bayram aysan deniz bessam cenkay duran farşid feyhan kerim kezban sezi taner melike nadiye nazar rejin roza özcan samet seçgin suar uluç vasfi volga iklim şerif şule talay asiye dengir emür hatime ılgıt safire selcen itidal