ILGIT İsim Raporu:

ILGIT Adının Yaygınlığı

ILGIT Türkiye'de en çok kullanılan 2183. isim (... 2181. ilayda, 2182. ildar, 2183. ılgıt, 2184. ilkgün, 2185. nefishan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ILGIT ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ILGIT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:59 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin ILGIT olduğu ve ILGIT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ILGIT isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ILGIT yaşadığını tahmin ediyoruz.

ILGIT Türkiye'nin en yaygın 2183. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2183. ad ise Darrin ismi. ILGIT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2181. Bahram 2182. Vishal 2183. Darrin 2184. Nikhil 2185. Giuseppe isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ILGIT isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ILGIT İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ILGIT İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ILGIT İsminin Yazılışı:

...-..--...-

Denizcilik Alfabesinde ILGIT İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ILGIT İsminin Barkod Yazılışı:

ILGIT ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ILGIT adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ILGIT KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ILGIT İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (lgıt) göre ılgıt ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (gıt) göre ılgıt ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ıt) göre ılgıt ile Uyumlu İsimler :

beyazıt bayazıt

BAŞ HARFLERİ ILGIT İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ılgı) göre ILGIT ile Uyumlu İsimler :

ılgın

İlk 3 harfine (ılg) göre ILGIT ile Uyumlu İsimler :

ılgaz

İlk 2 harfine (ıl) göre ILGIT ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ILGIT İLE UYUMLU İSİMLER:

'ıl' ile başlayıp 'ıt' ile Biten İsimler :

'ı' ile başlayıp 't' ile Biten İsimler :

ILGIT isminin Anlamı

ILGIT Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ILGIT isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ILGIT + Anlam" veya "ILGIT isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ILGIT ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ILGIT adını oluşturan I, L, G, I, T harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 69:

I
L
G
I
T
TOPLAM
11
15
8
11
24
69

ILGIT ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1017. emür, 1018. hatime, 1019. ılgıt, 1020. safire, 1021. selcen, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 69 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

sinan altay ertan ferhat gökhan alişan bayram aysan deniz bessam cenkay duran farşid feyhan kerim kezban koral sezi taner melike nadiye nazar rejin roza özcan samet seçgin suar uluç vasfi volga iklim şerif şule talay asiye dengir emür hatime safire selcen itidal