NEFİSHAN İsim Raporu:

NEFİSHAN Adının Yaygınlığı

NEFİSHAN Türkiye'de en çok kullanılan 2185. isim (... 2183. ılgıt, 2184. ilkgün, 2185. nefishan, 2186. garip, 2187. izgen, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NEFİSHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NEFİSHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:48 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin NEFİSHAN olduğu ve NEFİSHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NEFİSHAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NEFİSHAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

NEFİSHAN Türkiye'nin en yaygın 2185. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2185. ad ise Giuseppe ismi. NEFİSHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2183. Darrin 2184. Nikhil 2185. Giuseppe 2186. Bonita 2187. Greta isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NEFİSHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NEFİSHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NEFİSHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NEFİSHAN İsminin Yazılışı:

-....-...........--.

Denizcilik Alfabesinde NEFİSHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NEFİSHAN İsminin Barkod Yazılışı:

NEFİSHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NEFİSHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NEFİSHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NEFİSHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 7 harfine (efishan) göre nefishan ile Uyumlu İsimler :

Son 6 harfine (fishan) göre nefishan ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (ishan) göre nefishan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (shan) göre nefishan ile Uyumlu İsimler :

yunushan

Son 3 harfine (han) göre nefishan ile Uyumlu İsimler :

gökhan orhan ayhan erhan ilhan neslihan cihan nihan reyhan oğuzhan aslıhan burhan seyhan gürhan bilgehan serhan ferhan beyhan nurhan perihan korhan gülhan batuhan turhan denizhan nagihan ruhan nagehan özhan han metehan berhan tolgahan günhan sühan saruhan tunahan istemihan atahan demirhan seyithan acarhan berkhan kutluhan çağhan emrehan kayhan okhan ümmühan aslihan buğrahan emirhan murathan ismailhan emrahan bahadırhan bayhan begümhan bilhan şerifhan dilhan feyhan kayıhan kubilhan mutluhan noyhan nurcihan rüçhan refhan incihan yusufhan alihan cengizhan ceyhan doğhan duyguhan ercihan borahan esmahan eyüphan kerimhan kuthan nevhan nilhan odhan rehan saltukhan selihan tuğhan yetişhan

Son 2 harfine (an) göre nefishan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ NEFİSHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 7 harfine (nefisha) göre NEFİSHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 6 harfine (nefish) göre NEFİSHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (nefis) göre NEFİSHAN ile Uyumlu İsimler :

nefise

İlk 4 harfine (nefi) göre NEFİSHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nef) göre NEFİSHAN ile Uyumlu İsimler :

nefer

İlk 2 harfine (ne) göre NEFİSHAN ile Uyumlu İsimler :

neslihan nevzat nesrin neşe nedim necdet necati nejat nevin necmettin necmi nezih necip nergis nermin necla nevra nezihe neriman nejdet nebahat nebil nesibe nesimi necat nedret nehir nezahat nezaket nebi necibe nevriye nedime nergiz nevim nerime nesligül neslim nevhiz nevil nevrez nezail nezire neşem nezhet neval nezir nebibe nedviye nejan nejla nesim nesli nesma nevhan nevrah nevroz neytel neşet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NEFİSHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'nef' ile başlayıp 'han' ile Biten İsimler :

'ne' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

neslihan neriman nejan nevhan

'n' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

nilgün nesrin nihan nurettin nurdan nazan nuran nurten nalan nurcan nevin nurhan necmettin nermin numan nagihan nagehan nursen nurçin nurkan nurşen nizamettin narin nişan noyan nildan noyhan nurcihan nurgün nadircan nilhan nurben nurden nurseren

NEFİSHAN isminin Anlamı

NEFİSHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NEFİSHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NEFİSHAN + Anlam" veya "NEFİSHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NEFİSHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NEFİSHAN adını oluşturan N, E, F, İ, S, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 92:

N
E
F
İ
S
H
A
N
TOPLAM
17
6
7
12
22
10
1
17
92

NEFİSHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1835. gülberk, 1836. ilkgün, 1837. nefishan, 1838. kutay, 1839. mihrican, ... Toplam 32 ismin aritmetik toplamı 92 (Binde 12.94 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nuray ruşen aykut alpaslan aynur çetinay güniz volkan güzin kifayet türel mahmut mergül mücahit sabriye seyit yakut yarkın zühre şehriban nezhet arzum demirkan bengisu ferahnaz gülberk ilkgün kutay mihrican münir gülün