CEYHAN İsim Raporu:

CEYHAN Adının Yaygınlığı

CEYHAN Türkiye'de en çok kullanılan 2036. isim (... 2034. gündoğdu, 2035. cevriye, 2036. ceyhan, 2037. ceylin, 2038. çiçek, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı CEYHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

CEYHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 11:30 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin CEYHAN olduğu ve CEYHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

CEYHAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda CEYHAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

CEYHAN Türkiye'nin en yaygın 2036. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2036. ad ise Aurelio ismi. CEYHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2034. Pilar 2035. Nadim 2036. Aurelio 2037. Louisa 2038. Milo isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

CEYHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde CEYHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde CEYHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde CEYHAN İsminin Yazılışı:

-.-..-.--.....--.

Denizcilik Alfabesinde CEYHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

CEYHAN İsminin Barkod Yazılışı:

CEYHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(CEYHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

CEYHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ CEYHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (eyhan) göre ceyhan ile Uyumlu İsimler :

reyhan seyhan beyhan feyhan

Son 4 harfine (yhan) göre ceyhan ile Uyumlu İsimler :

ayhan kayhan bayhan noyhan

Son 3 harfine (han) göre ceyhan ile Uyumlu İsimler :

gökhan orhan erhan ilhan neslihan cihan nihan oğuzhan aslıhan burhan gürhan bilgehan serhan ferhan nurhan perihan korhan gülhan batuhan turhan denizhan nagihan ruhan nagehan özhan han metehan berhan tolgahan günhan sühan saruhan tunahan istemihan atahan demirhan seyithan acarhan berkhan kutluhan çağhan emrehan okhan ümmühan aslihan buğrahan emirhan murathan ismailhan emrahan bahadırhan begümhan bilhan şerifhan dilhan kayıhan kubilhan mutluhan nurcihan rüçhan refhan incihan yusufhan alihan cengizhan doğhan duyguhan ercihan borahan esmahan eyüphan nefishan kerimhan kuthan nevhan nilhan odhan rehan saltukhan selihan tuğhan yetişhan yunushan

Son 2 harfine (an) göre ceyhan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ CEYHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (ceyha) göre CEYHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (ceyh) göre CEYHAN ile Uyumlu İsimler :

ceyhun

İlk 3 harfine (cey) göre CEYHAN ile Uyumlu İsimler :

ceyda ceylan ceyla ceylin

İlk 2 harfine (ce) göre CEYHAN ile Uyumlu İsimler :

cem cengiz cenk cemil cemal ceren celal cemile cevat celalettin cemalettin cevdet celil cebrail cezmi cenap cevahir cevher cemre cenan cenker cemali cemaliye cemşit cenkay cevval celali celile cemay cengizhan cevriye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ CEYHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ce' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

ceylan cenan cengizhan

'c' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

can canan cihan ceren coşkun ceyhun candan celalettin cemalettin cavidan cansun cansın cantekin ceylin civan

CEYHAN isminin Anlamı

CEYHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size CEYHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "CEYHAN + Anlam" veya "CEYHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
CEYHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

CEYHAN adını oluşturan C, E, Y, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 65:

C
E
Y
H
A
N
TOPLAM
3
6
28
10
1
17
65

CEYHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 845. buyçe, 846. firat, 847. ceyhan, 848. direnç, 849. güjan, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 65 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haluk hilmi afitap erdinç alpay nazan suna berrak dinçer ozan olcay emrem alpin fazila hafize latife leyla talat ersal merih mut nafız nesibe seher tandan ödül buyçe firat direnç güjan sancar hasip mehri rahile arıkan önay öncü