ALİHAN İsim Raporu:

ALİHAN Adının Yaygınlığı

ALİHAN Türkiye'de en çok kullanılan 1942. isim (... 1940. alaettin, 1941. nezhet, 1942. alihan, 1943. alime, 1944. alize, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ALİHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ALİHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 15:40 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin ALİHAN olduğu ve ALİHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ALİHAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ALİHAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ALİHAN Türkiye'nin en yaygın 1942. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1942. ad ise Orrin ismi. ALİHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1940. Waldo 1941. Thu 1942. Orrin 1943. Judd 1944. Farouk isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ALİHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ALİHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ALİHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ALİHAN İsminin Yazılışı:

.-.-.........--.

Denizcilik Alfabesinde ALİHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ALİHAN İsminin Barkod Yazılışı:

ALİHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ALİHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ALİHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ALİHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (lihan) göre alihan ile Uyumlu İsimler :

neslihan aslihan selihan

Son 4 harfine (ihan) göre alihan ile Uyumlu İsimler :

cihan nihan perihan nagihan istemihan nurcihan incihan ercihan

Son 3 harfine (han) göre alihan ile Uyumlu İsimler :

gökhan orhan ayhan erhan ilhan reyhan oğuzhan aslıhan burhan seyhan gürhan bilgehan serhan ferhan beyhan nurhan korhan gülhan batuhan turhan denizhan ruhan nagehan özhan han metehan berhan tolgahan günhan sühan saruhan tunahan atahan demirhan seyithan acarhan berkhan kutluhan çağhan emrehan kayhan okhan ümmühan buğrahan emirhan murathan ismailhan emrahan bahadırhan bayhan begümhan bilhan şerifhan dilhan feyhan kayıhan kubilhan mutluhan noyhan rüçhan refhan yusufhan cengizhan ceyhan doğhan duyguhan borahan esmahan eyüphan nefishan kerimhan kuthan nevhan nilhan odhan rehan saltukhan tuğhan yetişhan yunushan

Son 2 harfine (an) göre alihan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ ALİHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (aliha) göre ALİHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (alih) göre ALİHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ali) göre ALİHAN ile Uyumlu İsimler :

ali alican aliye alim alişan alime alize

İlk 2 harfine (al) göre ALİHAN ile Uyumlu İsimler :

alper alp alev altan alpay altuğ alparslan alpaslan alaattin alkan alperen altay alaaddin alkım alptekin alaeddin alanur algın alkın almora almıla alpagan alperkaan altınay alpin altemur alaettin alpar alpgiray

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ALİHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'al' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

altan alparslan alpaslan alican alkan alişan alpagan alperkaan

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman ayşen aydan aytekin armağan atakan aslan abidin alaattin aşkın afşin alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün argun artun ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin algın alkın arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

ALİHAN isminin Anlamı

ALİHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ALİHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ALİHAN + Anlam" veya "ALİHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ALİHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ALİHAN adını oluşturan A, L, İ, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 56:

A
L
İ
H
A
N
TOPLAM
1
15
12
10
1
17
56

ALİHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 484. nadile, 485. recep, 486. alihan, 487. bahrem, 488. behram, ... Toplam 26 ismin aritmetik toplamı 56 (Binde 10.52 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nadir arman aslan hatice barçın beril birdal eray erbil ezel seden ikbali galip müge nedim macit medaim nadile recep bahrem behram belçin bircan hazal mahya