AYSIN İsim Raporu:

AYSIN Adının Yaygınlığı

AYSIN Türkiye'de en çok kullanılan 1521. isim (... 1519. aysan, 1520. aysen, 1521. aysın, 1522. aytemiz, 1523. azad, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı AYSIN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

AYSIN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-07-2024 00:18 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin AYSIN olduğu ve AYSIN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AYSIN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AYSIN yaşadığını tahmin ediyoruz.

AYSIN Türkiye'nin en yaygın 1521. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1521. ad ise Yang ismi. AYSIN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1519. Wolfgang 1520. Lenore 1521. Yang 1522. Ludwig 1523. Svetlana isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AYSIN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AYSIN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AYSIN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AYSIN İsminin Yazılışı:

.--.--.....-.

Denizcilik Alfabesinde AYSIN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AYSIN İsminin Barkod Yazılışı:

AYSIN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AYSIN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AYSIN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ AYSIN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ysın) göre aysın ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sın) göre aysın ile Uyumlu İsimler :

cansın

Son 2 harfine (ın) göre aysın ile Uyumlu İsimler :

aydın yalçın akın ışın taşkın aşkın aykın saygın ılgın yalın barkın algın alkın barçın barın yarkın akalın arkın çağın

BAŞ HARFLERİ AYSIN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (aysı) göre AYSIN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ays) göre AYSIN ile Uyumlu İsimler :

aysun aysel aysu aysenur aysan aysen aysuda

İlk 2 harfine (ay) göre AYSIN ile Uyumlu İsimler :

ayşe ayhan ayşegül aydın aylin aynur ayça aykut ayten ayfer ayla ayşen aydan aytekin aytaç aytül ayşenur aygül aydoğan ayşin aykın aycan aygün aybüke ayşem ayçin aydemir aybala aybike ayan ayavar aybanu aybars ayfettin aygen aylan aytemiz aydin aybige aynaz aytunç ayşıl aydoğ

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AYSIN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ay' ile başlayıp 'ın' ile Biten İsimler :

aydın aykın

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

AYSIN isminin Anlamı

AYSIN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AYSIN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AYSIN + Anlam" veya "AYSIN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AYSIN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AYSIN adını oluşturan A, Y, S, I, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 79:

A
Y
S
I
N
TOPLAM
1
28
22
11
17
79

AYSIN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1379. ayavar, 1380. aydoğan, 1381. aysın, 1382. bahadırhan, 1383. berrin, ... Toplam 31 ismin aritmetik toplamı 79 (Binde 12.54 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ulvi nazır ayavar aydoğan bahadırhan berrin cevval erhun güçlü günhan göksal gözen makbule mevhibe nedret nevin nural ramiz rüçhan zeren özgen şenol adviye birgit doğanay simay evşen memduha tuğcan şemsi