ARMAĞAN İsim Raporu:

ARMAĞAN Adının Yaygınlığı

ARMAĞAN Türkiye'de en çok kullanılan 474. isim (... 472. nadir, 473. alparslan, 474. armağan, 475. timur, 476. saim, ...). Ülkemizde yaklaşık her 2,265 kişiden birinin adı ARMAĞAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.44.

ARMAĞAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 04:50 itibariyle yaklaşık 39,680 kişinin isminin ARMAĞAN olduğu ve ARMAĞAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 523 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ARMAĞAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ARMAĞAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ARMAĞAN Türkiye'nin en yaygın 474. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 474. ad ise Emmanuel ismi. ARMAĞAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 472. Stacy 473. Brad 474. Emmanuel 475. Nathaniel 476. Mae isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ARMAĞAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ARMAĞAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ARMAĞAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ARMAĞAN İsminin Yazılışı:

.-.-.--.---..--.

Denizcilik Alfabesinde ARMAĞAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ARMAĞAN İsminin Barkod Yazılışı:

ARMAĞAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ARMAĞAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ARMAĞAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ARMAĞAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (rmağan) göre armağan ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (mağan) göre armağan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (ağan) göre armağan ile Uyumlu İsimler :

kağan

Son 3 harfine (ğan) göre armağan ile Uyumlu İsimler :

doğan erdoğan aydoğan

Son 2 harfine (an) göre armağan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran numan rezzan suzan turhan alican çağlayan denizhan

BAŞ HARFLERİ ARMAĞAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (armağa) göre ARMAĞAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (armağ) göre ARMAĞAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (arma) göre ARMAĞAN ile Uyumlu İsimler :

arman

İlk 3 harfine (arm) göre ARMAĞAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ar) göre ARMAĞAN ile Uyumlu İsimler :

arzu arif arda arife arslan arkan argun artun aras arzum arbay arefe arkun artuner arzugül arin arkın arzuman arıkan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ARMAĞAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'arm' ile başlayıp 'ğan' ile Biten İsimler :

'ar' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

arslan arman arkan arzuman arıkan

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aydan aytekin alparslan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin aykın aycan aygün alaaddin atahan acarhan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın asen aslıcan atılgan

ARMAĞAN isminin Anlamı

ARMAĞAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ARMAĞAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ARMAĞAN + Anlam" veya "ARMAĞAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ARMAĞAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ARMAĞAN adını oluşturan A, R, M, A, Ğ, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 66:

A
R
M
A
Ğ
A
N
TOPLAM
1
21
16
1
9
1
17
66

ARMAĞAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 858. tolga, 859. akgün, 860. armağan, 861. aşkın, 862. başaran, ... Toplam 45 ismin aritmetik toplamı 66 (Binde 18.2 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haydar tolga akgün aşkın başaran beyza bilgin cezmi elvan ferrah fikri gökben halise semih havva mehman müjde nafiz nagihan nazif nehir ilhami rahime salim sanlı sebahat selen semra enbiya vefik yegane islam zelal barkın cavidan neval karani merdan minel olgu rahman sevde simla şelale