OLGU İsim Raporu:

OLGU Adının Yaygınlığı

OLGU Türkiye'de en çok kullanılan 998. isim (... 996. nahide, 997. nuh, 998. olgu, 999. seren, 1000. yağız, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı OLGU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

OLGU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-02-2024 20:17 itibariyle yaklaşık 12,571 kişinin isminin OLGU olduğu ve OLGU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

OLGU isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda OLGU yaşadığını tahmin ediyoruz.

OLGU Türkiye'nin en yaygın 998. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 998. ad ise Bernardo ismi. OLGU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 996. Francine 997. Marcos 998. Bernardo 999. Kyung 1000. Nolan isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

OLGU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde OLGU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde OLGU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde OLGU İsminin Yazılışı:

---.-..--...-

Denizcilik Alfabesinde OLGU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

OLGU İsminin Barkod Yazılışı:

OLGU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(OLGU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

OLGU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

olgun olguner

SON HARFLERİ OLGU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (lgu) göre olgu ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (gu) göre olgu ile Uyumlu İsimler :

duygu

BAŞ HARFLERİ OLGU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (olg) göre OLGU ile Uyumlu İsimler :

olgun olga olgaç olguner

İlk 2 harfine (ol) göre OLGU ile Uyumlu İsimler :

olcay olcayto

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ OLGU İLE UYUMLU İSİMLER:

'o' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

OLGU isminin Anlamı

OLGU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size OLGU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "OLGU + Anlam" veya "OLGU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
OLGU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

OLGU adını oluşturan O, L, G, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 66:

O
L
G
U
TOPLAM
18
15
8
25
66

OLGU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 895. merdan, 896. minel, 897. olgu, 898. rahman, 899. sevde, ... Toplam 45 ismin aritmetik toplamı 66 (Binde 18.2 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haydar tolga akgün armağan aşkın başaran beyza bilgin cezmi elvan ferrah fikri gökben halise semih havva mehman müjde nafiz nagihan nazif nehir ilhami rahime salim sanlı sebahat selen semra enbiya vefik yegane islam zelal barkın cavidan neval karani merdan minel rahman sevde simla şelale