NUH İsim Raporu:

NUH Adının Yaygınlığı

NUH Türkiye'de en çok kullanılan 997. isim (... 995. münire, 996. nahide, 997. nuh, 998. olgu, 999. seren, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı NUH ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

NUH adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 14:40 itibariyle yaklaşık 12,635 kişinin isminin NUH olduğu ve NUH isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NUH adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 494 NUH yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada NUH sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

NUH Türkiye'nin en yaygın 997. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 997. ad ise Marcos ismi. NUH adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 995. Vaughn 996. Francine 997. Marcos 998. Bernardo 999. Kyung isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NUH isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NUH İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NUH İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NUH İsminin Yazılışı:

-...-....

Denizcilik Alfabesinde NUH İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NUH İsminin Barkod Yazılışı:

NUH ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NUH adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NUH KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

nuhi

SON HARFLERİ NUH İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 2 harfine (uh) göre nuh ile Uyumlu İsimler :

ferruh nasuh memduh

BAŞ HARFLERİ NUH İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 2 harfine (nu) göre NUH ile Uyumlu İsimler :

nur nuri nuray nurettin nurdan nuran nurten nurcan nurhan nusret nurgül nurullah nursel numan nuriye nursen nurçin nurkan nurşen nurer nurseli nuhi nural nurcihan nurgün nurkal nurper nursev nurben nurden nurdeniz nurfer nurhayat nurseren

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NUH İLE UYUMLU İSİMLER:

'n' ile başlayıp 'h' ile Biten İsimler :

nezih nurullah nasuh nasıh nevrah

NUH isminin Anlamı

NUH Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NUH isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NUH + Anlam" veya "NUH isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NUH ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NUH adını oluşturan N, U, H harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 52:

N
U
H
TOPLAM
17
25
10
52

NUH ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 377. sani, 378. nejla, 379. nuh, 380. batu, 381. kadir, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 52 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kemal naime sina adalet cemil algın aydan dilek azem babür barın behçet burç önal genco çiğdem ediz karadağ ipek asya mete nebil neşe celali tuba azra baycan bener cemre ekip sani nejla batu