NURDEN İsim Raporu:

NURDEN Adının Yaygınlığı

NURDEN Türkiye'de en çok kullanılan 2296. isim (... 2294. şehlem, 2295. nurben, 2296. nurden, 2297. nurdeniz, 2298. nurfer, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NURDEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NURDEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 10:16 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin NURDEN olduğu ve NURDEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NURDEN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NURDEN yaşadığını tahmin ediyoruz.

NURDEN Türkiye'nin en yaygın 2296. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2296. ad ise Naheed ismi. NURDEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2294. Martina 2295. Meghan 2296. Naheed 2297. Rona 2298. Luciano isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NURDEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NURDEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NURDEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NURDEN İsminin Yazılışı:

-...-.-.-...-.

Denizcilik Alfabesinde NURDEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NURDEN İsminin Barkod Yazılışı:

NURDEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NURDEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NURDEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

nurdeniz

SON HARFLERİ NURDEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (urden) göre nurden ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rden) göre nurden ile Uyumlu İsimler :

erden ömürden

Son 3 harfine (den) göre nurden ile Uyumlu İsimler :

özden gülden seden simden fulden

Son 2 harfine (en) göre nurden ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren ayten nurten gökçen evren ayşen birsen gülten gülşen güven gökmen sezen selen esen gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen alperen gökben özlen gökşen bilgen nursen ersen seren deren fügen nurşen ruken ülgen şen gülseven ilgen tijen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben teksen zeren asen erkmen diren evşen eymen göksen izgen nurben nurseren ruhsen selten seven yasemen

BAŞ HARFLERİ NURDEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nurde) göre NURDEN ile Uyumlu İsimler :

nurdeniz

İlk 4 harfine (nurd) göre NURDEN ile Uyumlu İsimler :

nurdan

İlk 3 harfine (nur) göre NURDEN ile Uyumlu İsimler :

nur nuri nuray nurettin nuran nurten nurcan nurhan nurgül nurullah nursel nuriye nursen nurçin nurkan nurşen nurer nurseli nural nurcihan nurgün nurkal nurper nursev nurben nurfer nurhayat nurseren

İlk 2 harfine (nu) göre NURDEN ile Uyumlu İsimler :

nusret numan nuh nuhi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NURDEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'nu' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

nurten nursen nurşen nurben nurseren

'n' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

neslihan nilgün nesrin nihan nurettin nurdan nazan nuran nalan nurcan nevin nurhan necmettin nermin numan nagihan neriman nagehan nurçin nurkan nizamettin narin nişan noyan nildan noyhan nurcihan nurgün nefishan nadircan nejan nevhan nilhan

NURDEN isminin Anlamı

NURDEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NURDEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NURDEN + Anlam" veya "NURDEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NURDEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NURDEN adını oluşturan N, U, R, D, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 91:

N
U
R
D
E
N
TOPLAM
17
25
21
5
6
17
91

NURDEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1804. kuthan, 1805. nilsu, 1806. nurden, 1807. semihat, 1808. soydan, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 91 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bahattin burkay bünyan duygu füzay gülüm güralp nezire noyhan nurhan orhun sarper sertan sümer ahmetşah assiye bulut durul ersun gülhüda mihriban kuthan nilsu semihat soydan tangül