GÜVEN İsim Raporu:

GÜVEN Adının Yaygınlığı

GÜVEN Türkiye'de en çok kullanılan 431. isim (... 429. fahrettin, 430. zekiye, 431. güven, 432. gökmen, 433. görkem, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,963 kişiden birinin adı GÜVEN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.51.

GÜVEN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 21:26 itibariyle yaklaşık 45,941 kişinin isminin GÜVEN olduğu ve GÜVEN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 606 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜVEN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 GÜVEN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada GÜVEN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

GÜVEN Türkiye'nin en yaygın 431. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 431. ad ise Darrell ismi. GÜVEN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 429. Elias 430. Javier 431. Darrell 432. Angelo 433. Rao isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜVEN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜVEN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜVEN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜVEN İsminin Yazılışı:

--...-...-.-.

Denizcilik Alfabesinde GÜVEN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜVEN İsminin Barkod Yazılışı:

GÜVEN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜVEN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜVEN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

güvenç güvenir

SON HARFLERİ GÜVEN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (üven) göre güven ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ven) göre güven ile Uyumlu İsimler :

gülseven seven

Son 2 harfine (en) göre güven ile Uyumlu İsimler :

figen ceren eren özden ayten nurten gökçen evren ayşen birsen gülten gülşen gökmen sezen selen gülden esen gülseren ruşen selcen gülen müzeyyen özgen egemen gülsen alperen gökben özlen gökşen bilgen nursen erden ersen seren deren seden fügen nurşen ruken ülgen şen ilgen tijen ilksen özben özen çimen bigen seymen aygen aysen simden berkten elen erşen gülderen gönen gözen oben teksen zeren asen erkmen diren evşen eymen göksen izgen nurben nurden nurseren ruhsen selten yasemen fulden ömürden

BAŞ HARFLERİ GÜVEN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (güve) göre GÜVEN ile Uyumlu İsimler :

güvenç güvenir

İlk 3 harfine (güv) göre GÜVEN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre GÜVEN ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gürkan gürsel gülcan gürhan gülten gülşen günay güneş gültekin gülden gülsüm gülseren güçlü günseli güray gülhan güzin gülen gürol güney güliz gülgün gülnur güner güngör güzide gülbin gülsen gürcan gündüz gülsün gülistan gülnihal güniz gülin gülizar gün günhan günsel gürbüz gürel güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven günnur gülce gülseda gümrah gürsan gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade günhal güralp gürler gürsal gürsoy gürsu gülhal günal gürani güllü gürtuğ gündoğdu güher güjan gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜVEN İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'en' ile Biten İsimler :

gülten gülşen gülden gülseren gülen gülsen gülseven gülderen

'g' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

gökhan gülçin gökçen gürkan gülcan gürhan gökmen gültekin gülhan güzin gülgün gülbin gürcan gökben gülsün gökşen gülistan gülin gün günhan gıyasettin göksun gürsan gülsevin gökcan gönen gözen güjan göksen göktan göktigin gökşin gülün

GÜVEN isminin Anlamı

GÜVEN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜVEN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜVEN + Anlam" veya "GÜVEN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜVEN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜVEN adını oluşturan G, Ü, V, E, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 84:

G
Ü
V
E
N
TOPLAM
8
26
27
6
17
84

GÜVEN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1554. cihangir, 1555. fikret, 1556. güven, 1557. görkem, 1558. lütfi, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 84 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

abuzer remzi göksel birgül cankut cemşit cihangir fikret görkem lütfi sezer hayyam himmet serhat seyhan güray nurcan panur sevin soner sulhi ümmü bavver elnur gülbahar günol gökberk hakdiler hasret yasir kutcan semavi seliz zeycan