GÜLHİS İsim Raporu:

GÜLHİS Adının Yaygınlığı

GÜLHİS Türkiye'de en çok kullanılan 2139. isim (... 2137. gülfiye, 2138. gülhayat, 2139. gülhis, 2140. gülhüda, 2141. gülperi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLHİS ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLHİS adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:42 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin GÜLHİS olduğu ve GÜLHİS isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLHİS isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLHİS yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLHİS Türkiye'nin en yaygın 2139. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2139. ad ise Hopkins ismi. GÜLHİS adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2137. Wook 2138. Harding 2139. Hopkins 2140. Sonal 2141. Vadim isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLHİS isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLHİS İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLHİS İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLHİS İsminin Yazılışı:

--...-.-...........

Denizcilik Alfabesinde GÜLHİS İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLHİS İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLHİS ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLHİS adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLHİS KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLHİS İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ülhis) göre gülhis ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (lhis) göre gülhis ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (his) göre gülhis ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (is) göre gülhis ile Uyumlu İsimler :

enis halis idris melis nergis tomris muhlis nüvis reis

BAŞ HARFLERİ GÜLHİS İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (gülhi) göre GÜLHİS ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (gülh) göre GÜLHİS ile Uyumlu İsimler :

gülhan gülhanım gülhal gülhayat gülhüda

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLHİS ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLHİS ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLHİS İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'is' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 's' ile Biten İsimler :

GÜLHİS isminin Anlamı

GÜLHİS Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLHİS isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLHİS + Anlam" veya "GÜLHİS isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLHİS ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLHİS adını oluşturan G, Ü, L, H, İ, S harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 93:

G
Ü
L
H
İ
S
TOPLAM
8
26
15
10
12
22
93

GÜLHİS ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1857. betigül, 1858. fethiye, 1859. gülhis, 1860. mukadder, 1861. nergiz, ... Toplam 23 ismin aritmetik toplamı 93 (Binde 9.3 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mesut sunay övünç feridun aysun gürsal habibullah kısmet meryem müberra naziye nilgül nurkal tümer şemvel betigül fethiye mukadder nergiz gökşin nüvide yetiş