GÜLSEFA İsim Raporu:

GÜLSEFA Adının Yaygınlığı

GÜLSEFA Türkiye'de en çok kullanılan 2144. isim (... 2142. gülru, 2143. gülsay, 2144. gülsefa, 2145. gülsünay, 2146. gülter, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLSEFA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLSEFA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 21:04 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin GÜLSEFA olduğu ve GÜLSEFA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLSEFA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLSEFA yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLSEFA Türkiye'nin en yaygın 2144. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2144. ad ise Kamlesh ismi. GÜLSEFA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2142. Joni 2143. Iraj 2144. Kamlesh 2145. Vipul 2146. Susie isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLSEFA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLSEFA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLSEFA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLSEFA İsminin Yazılışı:

--...-.-........-..-

Denizcilik Alfabesinde GÜLSEFA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLSEFA İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLSEFA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLSEFA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLSEFA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLSEFA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (ülsefa) göre gülsefa ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (lsefa) göre gülsefa ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (sefa) göre gülsefa ile Uyumlu İsimler :

sefa

Son 3 harfine (efa) göre gülsefa ile Uyumlu İsimler :

vefa

Son 2 harfine (fa) göre gülsefa ile Uyumlu İsimler :

mustafa safa

BAŞ HARFLERİ GÜLSEFA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (gülsef) göre GÜLSEFA ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (gülse) göre GÜLSEFA ile Uyumlu İsimler :

gülseren gülsen gülser gülsev gülseven gülseda gülsevin

İlk 4 harfine (güls) göre GÜLSEFA ile Uyumlu İsimler :

gülsüm gülsün gülsay gülsünay

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLSEFA ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülce gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLSEFA ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLSEFA İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'efa' ile Biten İsimler :

'gü' ile başlayıp 'fa' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

gonca gülseda gülhüda

GÜLSEFA isminin Anlamı

GÜLSEFA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLSEFA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLSEFA + Anlam" veya "GÜLSEFA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLSEFA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLSEFA adını oluşturan G, Ü, L, S, E, F, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 85:

G
Ü
L
S
E
F
A
TOPLAM
8
26
15
22
6
7
1
85

GÜLSEFA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1609. elsun, 1610. fehmiye, 1611. gülsefa, 1612. günfer, 1613. göknil, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 85 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oktay şirin özlem berkant ertuğ fahriye yeşim fitnat güney gönül müfit köksal nesimi miyase müjdat orçun ramize cansun yaprak tansel uçkun yeter yiğit adeviye furkan gürani elsun fehmiye günfer göknil hepgül kalender nezir samiye turabi zeybek keskin şevin