GÜRLER İsim Raporu:

GÜRLER Adının Yaygınlığı

GÜRLER Türkiye'de en çok kullanılan 1644. isim (... 1642. günhal, 1643. güralp, 1644. gürler, 1645. gürsal, 1646. gürsoy, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜRLER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜRLER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-07-2024 23:15 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin GÜRLER olduğu ve GÜRLER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜRLER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜRLER yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜRLER Türkiye'nin en yaygın 1644. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1644. ad ise Pratap ismi. GÜRLER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1642. Cecelia 1643. Dario 1644. Pratap 1645. Vasant 1646. Noble isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜRLER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜRLER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜRLER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜRLER İsminin Yazılışı:

--...-.-..-....-.

Denizcilik Alfabesinde GÜRLER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜRLER İsminin Barkod Yazılışı:

GÜRLER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜRLER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜRLER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜRLER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ürler) göre gürler ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (rler) göre gürler ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ler) göre gürler ile Uyumlu İsimler :

güler çiler ergüler diler hakdiler üçler

Son 2 harfine (er) göre gürler ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver amber bavver bener berker candeğer değer erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver

BAŞ HARFLERİ GÜRLER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (gürle) göre GÜRLER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (gürl) göre GÜRLER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (gür) göre GÜRLER ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan güray gürol gürcan gürbüz gürel gürsan güralp gürsal gürsoy gürsu gürani gürtuğ

İlk 2 harfine () göre GÜRLER ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen günay güven güneş gültekin gülden gülsüm gülseren güçlü günseli gülhan güzin gülen güney güliz gülgün gülnur güner güngör güzide gülbin gülsen gündüz gülsün gülistan gülnihal güniz gülin gülizar gün günhan günsel güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven günnur güvenç gülce gülseda gümrah gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade günhal güvenir gülhal günal güllü gündoğdu güher güjan gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜRLER İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

güler güner güleser gülser güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

'g' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

gülnur güngör gülizar göknur gurur günnur göçer gülfizar güvenir göker gaffar gazanfer gülbahar gülözgür

GÜRLER isminin Anlamı

GÜRLER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜRLER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜRLER + Anlam" veya "GÜRLER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜRLER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜRLER adını oluşturan G, Ü, R, L, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 97:

G
Ü
R
L
E
R
TOPLAM
8
26
21
15
6
21
97

GÜRLER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1946. ertunç, 1947. duriye, 1948. gürler, 1949. hamiyet, 1950. nükhet, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 97 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

altınay füsun şerifhan denizhan ertunç duriye hamiyet nükhet kubilay nezaket saruhan sedanur tanseli özgül muhtar kerimhan melikşah nurfer raziye selver ülküm varsıl ünver