LİDER İsim Raporu:

LİDER Adının Yaygınlığı

LİDER Türkiye'de en çok kullanılan 1697. isim (... 1695. letafet, 1696. liana, 1697. lider, 1698. lora, 1699. lut, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı LİDER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

LİDER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:17 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin LİDER olduğu ve LİDER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

LİDER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda LİDER yaşadığını tahmin ediyoruz.

LİDER Türkiye'nin en yaygın 1697. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1697. ad ise Raju ismi. LİDER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1695. Michal 1696. Ranjan 1697. Raju 1698. Moon 1699. Lucien isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

LİDER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde LİDER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde LİDER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde LİDER İsminin Yazılışı:

.-....-....-.

Denizcilik Alfabesinde LİDER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

LİDER İsminin Barkod Yazılışı:

LİDER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(LİDER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

LİDER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ LİDER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ider) göre lider ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (der) göre lider ile Uyumlu İsimler :

önder ender kader iskender ejder mukadder gülender kalender özder şahinder

Son 2 harfine (er) göre lider ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker taner tamer muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer enver sezer dinçer münevver özer yener türker güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülfer gülter

BAŞ HARFLERİ LİDER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (lide) göre LİDER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (lid) göre LİDER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (li) göre LİDER ile Uyumlu İsimler :

liana

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ LİDER İLE UYUMLU İSİMLER:

'li' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

'l' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

lalezar

LİDER isminin Anlamı

LİDER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size LİDER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "LİDER + Anlam" veya "LİDER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
LİDER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

LİDER adını oluşturan L, İ, D, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 59:

L
İ
D
E
R
TOPLAM
15
12
5
6
21
59

LİDER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 590. ışık, 591. latif, 592. lider, 593. sait, 594. meriç, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 59 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

melih ünal rafet almıla asude bayhan bengü efsane eftale egemen meral erdil erkan fethi nigar süha hanifi heval ışık latif sait meriç namık peri saadet seçil vahap ilkan ishak akalın ataol boran diler ercin fetih nasif özde