ABUZER İsim Raporu:

ABUZER Adının Yaygınlığı

ABUZER Türkiye'de en çok kullanılan 1188. isim (... 1186. vakıf, 1187. abdülaziz, 1188. abuzer, 1189. acarhan, 1190. adile, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı ABUZER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

ABUZER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:11 itibariyle yaklaşık 6,305 kişinin isminin ABUZER olduğu ve ABUZER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ABUZER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ABUZER yaşadığını tahmin ediyoruz.

ABUZER Türkiye'nin en yaygın 1188. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1188. ad ise Asif ismi. ABUZER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1186. Natasha 1187. Subhash 1188. Asif 1189. Quentin 1190. Kishore isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ABUZER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ABUZER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ABUZER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ABUZER İsminin Yazılışı:

.--.....---....-.

Denizcilik Alfabesinde ABUZER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ABUZER İsminin Barkod Yazılışı:

ABUZER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ABUZER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ABUZER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ABUZER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (buzer) göre abuzer ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (uzer) göre abuzer ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (zer) göre abuzer ile Uyumlu İsimler :

sezer özer tanzer

Son 2 harfine (er) göre abuzer ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer enver kader dinçer münevver yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher sefer ülker müyesser sencer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ ABUZER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (abuze) göre ABUZER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (abuz) göre ABUZER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (abu) göre ABUZER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ab) göre ABUZER ile Uyumlu İsimler :

abdullah abdurrahman abdülkadir abidin abbas abdi abdülkerim abdülaziz abdürrahim abdülgani abdulbaki abdülgafur abdüllatif abdüssamet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ABUZER İLE UYUMLU İSİMLER:

'ab' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

'a' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

alper aynur ayfer abdülkadir ayşenur ahter acar atanur aydemir aysenur afşar alanur artuner ayavar aşer altemur abdülgafur alpar amber

ABUZER isminin Anlamı

ABUZER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ABUZER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ABUZER + Anlam" veya "ABUZER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ABUZER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ABUZER adını oluşturan A, B, U, Z, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 84:

A
B
U
Z
E
R
TOPLAM
1
2
25
29
6
21
84

ABUZER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1546. uzay, 1547. özgecan, 1548. abuzer, 1549. remzi, 1550. göksel, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 84 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

remzi göksel birgül cankut cemşit cihangir fikret güven görkem lütfi sezer hayyam himmet serhat seyhan güray nurcan panur sevin soner sulhi ümmü bavver elnur gülbahar günol gökberk hakdiler hasret yasir kutcan semavi seliz zeycan