ÜMMÜ İsim Raporu:

ÜMMÜ Adının Yaygınlığı

ÜMMÜ Türkiye'de en çok kullanılan 980. isim (... 978. yaman, 979. ilter, 980. ümmü, 981. ünzile, 982. yurdanur, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı ÜMMÜ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

ÜMMÜ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 03-03-2024 16:47 itibariyle yaklaşık 12,575 kişinin isminin ÜMMÜ olduğu ve ÜMMÜ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ÜMMÜ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ÜMMÜ yaşadığını tahmin ediyoruz.

ÜMMÜ Türkiye'nin en yaygın 980. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 980. ad ise Nadine ismi. ÜMMÜ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 978. Dominick 979. Casey 980. Nadine 981. Rosario 982. Sebastian isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ÜMMÜ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ÜMMÜ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ÜMMÜ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ÜMMÜ İsminin Yazılışı:

..-----..-

Denizcilik Alfabesinde ÜMMÜ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ÜMMÜ İsminin Barkod Yazılışı:

ÜMMÜ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ÜMMÜ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ÜMMÜ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

ümmühan ümmügül

SON HARFLERİ ÜMMÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (mmü) göre ümmü ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine () göre ümmü ile Uyumlu İsimler :

BAŞ HARFLERİ ÜMMÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (ümm) göre ÜMMÜ ile Uyumlu İsimler :

ümmühan ümmet ümmiye ümmügül

İlk 2 harfine (üm) göre ÜMMÜ ile Uyumlu İsimler :

ümit ümran ümeyye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ÜMMÜ İLE UYUMLU İSİMLER:

'ü' ile başlayıp 'ü' ile Biten İsimler :

ülkü

ÜMMÜ isminin Anlamı

ÜMMÜ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ÜMMÜ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ÜMMÜ + Anlam" veya "ÜMMÜ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ÜMMÜ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ÜMMÜ adını oluşturan Ü, M, M, Ü harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 84:

Ü
M
M
Ü
TOPLAM
26
16
16
26
84

ÜMMÜ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1568. soner, 1569. sulhi, 1570. ümmü, 1571. bavver, 1572. elnur, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 84 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

abuzer remzi göksel birgül cankut cemşit cihangir fikret güven görkem lütfi sezer hayyam himmet serhat seyhan güray nurcan panur sevin soner sulhi bavver elnur gülbahar günol gökberk hakdiler hasret yasir kutcan semavi seliz zeycan