ELNUR İsim Raporu:

ELNUR Adının Yaygınlığı

ELNUR Türkiye'de en çok kullanılan 2076. isim (... 2074. ince, 2075. elifnaz, 2076. elnur, 2077. elsun, 2078. berke, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ELNUR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ELNUR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 19:26 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin ELNUR olduğu ve ELNUR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ELNUR adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 ELNUR yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ELNUR sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

ELNUR Türkiye'nin en yaygın 2076. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2076. ad ise Nichole ismi. ELNUR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2074. Eun 2075. Maung 2076. Nichole 2077. Rolland 2078. Raza isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ELNUR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ELNUR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ELNUR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ELNUR İsminin Yazılışı:

..-..-...-.-.

Denizcilik Alfabesinde ELNUR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ELNUR İsminin Barkod Yazılışı:

ELNUR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ELNUR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ELNUR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ELNUR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (lnur) göre elnur ile Uyumlu İsimler :

gülnur ilnur

Son 3 harfine (nur) göre elnur ile Uyumlu İsimler :

onur nur ilknur aynur öznur ayşenur binnur şennur zinnur yurdanur göknur saynur atanur elifnur günnur panur sennur aysenur fatmanur sernur alanur çağnur halenur havvanur şemnur sedanur birnur damlanur semanur serdenur sevginur

Son 2 harfine (ur) göre elnur ile Uyumlu İsimler :

uğur cumhur timur yağmur umur mansur batur billur gurur mahmur uygur altemur yunsur şekur abdülgafur mensur sungur tayfur

BAŞ HARFLERİ ELNUR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (elnu) göre ELNUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (eln) göre ELNUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (el) göre ELNUR ile Uyumlu İsimler :

elif elvan elçin ela elem elmas elifnur elen eliya elvin elifnaz elsun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ELNUR İLE UYUMLU İSİMLER:

'el' ile başlayıp 'ur' ile Biten İsimler :

elifnur

'e' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

ender eser enver emir ebubekir eşber ejder efser ekber ergüler emür ensar erdener

ELNUR isminin Anlamı

ELNUR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ELNUR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ELNUR + Anlam" veya "ELNUR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ELNUR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ELNUR adını oluşturan E, L, N, U, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 84:

E
L
N
U
R
TOPLAM
6
15
17
25
21
84

ELNUR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1570. ümmü, 1571. bavver, 1572. elnur, 1573. gülbahar, 1574. günol, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 84 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

abuzer remzi göksel birgül cankut cemşit cihangir fikret güven görkem lütfi sezer hayyam himmet serhat seyhan güray nurcan panur sevin soner sulhi ümmü bavver gülbahar günol gökberk hakdiler hasret yasir kutcan semavi seliz zeycan