TAYFUR İsim Raporu:

TAYFUR Adının Yaygınlığı

TAYFUR Türkiye'de en çok kullanılan 2389. isim (... 2387. tangül, 2388. taycan, 2389. tayfur, 2390. taygun, 2391. tayyibe, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı TAYFUR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

TAYFUR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-04-2024 07:36 itibariyle yaklaşık 2,698 kişinin isminin TAYFUR olduğu ve TAYFUR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TAYFUR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TAYFUR yaşadığını tahmin ediyoruz.

TAYFUR Türkiye'nin en yaygın 2389. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2389. ad ise Malgorzata ismi. TAYFUR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2387. Camilla 2388. Napoleon 2389. Malgorzata 2390. Mickey 2391. Saba isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TAYFUR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TAYFUR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TAYFUR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TAYFUR İsminin Yazılışı:

-.--.--..-...-.-.

Denizcilik Alfabesinde TAYFUR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TAYFUR İsminin Barkod Yazılışı:

TAYFUR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TAYFUR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TAYFUR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TAYFUR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ayfur) göre tayfur ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (yfur) göre tayfur ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (fur) göre tayfur ile Uyumlu İsimler :

abdülgafur

Son 2 harfine (ur) göre tayfur ile Uyumlu İsimler :

onur uğur nur ilknur aynur öznur cumhur timur yağmur ayşenur binnur gülnur umur şennur zinnur mansur yurdanur göknur saynur atanur batur billur elifnur gurur günnur panur sennur aysenur fatmanur sernur alanur çağnur halenur havvanur mahmur uygur şemnur sedanur altemur ilnur yunsur şekur birnur damlanur elnur mensur semanur serdenur sevginur sungur

BAŞ HARFLERİ TAYFUR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (tayfu) göre TAYFUR ile Uyumlu İsimler :

tayfun

İlk 4 harfine (tayf) göre TAYFUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tay) göre TAYFUR ile Uyumlu İsimler :

taylan tayyar tayyip taycan taygun tayyibe

İlk 2 harfine (ta) göre TAYFUR ile Uyumlu İsimler :

taner tamer tarık tahir tahsin tarkan tanju talat tansel taşkın taha tacettin talip talha tansu tanzer tankut taciser tanseli tanay tandan tanıl talay tan taci tanalp tangül

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TAYFUR İLE UYUMLU İSİMLER:

'ta' ile başlayıp 'ur' ile Biten İsimler :

't' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

taner tamer tahir tuncer timur türker tayyar tümer tanzer taciser toygar

TAYFUR isminin Anlamı

TAYFUR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TAYFUR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TAYFUR + Anlam" veya "TAYFUR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TAYFUR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TAYFUR adını oluşturan T, A, Y, F, U, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 106:

T
A
Y
F
U
R
TOPLAM
24
1
28
7
25
21
106

TAYFUR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2158. sevdiye, 2159. sülün, 2160. tayfur, 2161. ismailhan, 2162. turgay, ... Toplam 27 ismin aritmetik toplamı 106 (Binde 10.92 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

zeynep günseli hayriye servet müferet mürsel nevrez nurcihan nursel nüvit rukiye songül sevgün tosun tunçalp zerrin soysal alpgiray rüzgar cantürk ferudun kamuray muhlise sevdiye sülün ismailhan