BİLLUR İsim Raporu:

BİLLUR Adının Yaygınlığı

BİLLUR Türkiye'de en çok kullanılan 1212. isim (... 1210. berkhan, 1211. kutluhan, 1212. billur, 1213. binnaz, 1214. bozkurt, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı BİLLUR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

BİLLUR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-02-2024 03:15 itibariyle yaklaşık 6,286 kişinin isminin BİLLUR olduğu ve BİLLUR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BİLLUR adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 2.85 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 984 BİLLUR yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada BİLLUR sayısı her yıl 7 kişi artıyor.

BİLLUR Türkiye'nin en yaygın 1212. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1212. ad ise Daniela ismi. BİLLUR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1210. Danilo 1211. Lonnie 1212. Daniela 1213. Federico 1214. Ramona isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BİLLUR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BİLLUR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BİLLUR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BİLLUR İsminin Yazılışı:

-......-...-....-.-.

Denizcilik Alfabesinde BİLLUR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BİLLUR İsminin Barkod Yazılışı:

BİLLUR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BİLLUR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BİLLUR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BİLLUR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (illur) göre billur ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (llur) göre billur ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (lur) göre billur ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ur) göre billur ile Uyumlu İsimler :

onur uğur nur ilknur aynur öznur cumhur timur yağmur ayşenur binnur gülnur umur şennur zinnur mansur yurdanur göknur saynur atanur batur elifnur gurur günnur panur sennur aysenur fatmanur sernur alanur çağnur halenur havvanur mahmur uygur şemnur sedanur altemur ilnur yunsur şekur abdülgafur birnur damlanur elnur mensur semanur serdenur sevginur sungur tayfur

BAŞ HARFLERİ BİLLUR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (billu) göre BİLLUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (bill) göre BİLLUR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (bil) göre BİLLUR ile Uyumlu İsimler :

bilge bilal bilgehan bilgin bilgen bilali bilbaşar bilgetürk bilgiye bilhan bilek bilgütay bilsay

İlk 2 harfine (bi) göre BİLLUR ile Uyumlu İsimler :

birol birsen birgül binnur bihter birdal birkan bingöl binnaz bircan bigen bingür biray birim birtan birdane birgin birgit birnur birsel birsu

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BİLLUR İLE UYUMLU İSİMLER:

'bi' ile başlayıp 'ur' ile Biten İsimler :

binnur birnur

'b' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

bahar bekir bahadır bihter beşir bedir babür başar batur bayer bayzar bernar bilbaşar bingür bayındır bahtiyar bavver belamir bener berker

BİLLUR isminin Anlamı

BİLLUR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BİLLUR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BİLLUR + Anlam" veya "BİLLUR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BİLLUR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BİLLUR adını oluşturan B, İ, L, L, U, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 90:

B
İ
L
L
U
R
TOPLAM
2
12
15
15
25
21
90

BİLLUR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1745. bülent, 1746. berkten, 1747. billur, 1748. tevfik, 1749. erkut, ... Toplam 38 ismin aritmetik toplamı 90 (Binde 15.37 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bülent berkten tevfik erkut ferruh güliz gülzade hamidiye hürol kürşad mebruke mefkür neriman nurer simavi sürel taşkın tuncel umut yeliz ilnur israfil güllü berceste dövran eylül gazanfer kerimcan mahsum mevzi mirşan munip selten buğrakan ilkgül zekayi özüm