BİRSU İsim Raporu:

BİRSU Adının Yaygınlığı

BİRSU Türkiye'de en çok kullanılan 2011. isim (... 2009. birnur, 2010. birsel, 2011. birsu, 2012. botan, 2013. buhara, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı BİRSU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

BİRSU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 02-07-2022 04:12 itibariyle yaklaşık 2,635 kişinin isminin BİRSU olduğu ve BİRSU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BİRSU isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BİRSU yaşadığını tahmin ediyoruz.

BİRSU Türkiye'nin en yaygın 2011. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2011. ad ise Ginger ismi. BİRSU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2009. Kellie 2010. Saroj 2011. Ginger 2012. Anitha 2013. Reena isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BİRSU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BİRSU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BİRSU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BİRSU İsminin Yazılışı:

-......-......-

Denizcilik Alfabesinde BİRSU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BİRSU İsminin Barkod Yazılışı:

BİRSU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BİRSU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BİRSU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BİRSU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (irsu) göre birsu ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (rsu) göre birsu ile Uyumlu İsimler :

gürsu

Son 2 harfine (su) göre birsu ile Uyumlu İsimler :

cansu aysu tansu göksu nilsu asu bengisu günsu

BAŞ HARFLERİ BİRSU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (birs) göre BİRSU ile Uyumlu İsimler :

birsen birsel

İlk 3 harfine (bir) göre BİRSU ile Uyumlu İsimler :

birol birgül birdal birkan bircan biray birim birtan birdane birgin birgit birnur

İlk 2 harfine (bi) göre BİRSU ile Uyumlu İsimler :

bilge bilal bilgehan bilgin binnur bihter bilgen bingöl billur binnaz bigen bilali bilbaşar bilgetürk bilgiye bilhan bingür bilek bilgütay bilsay

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BİRSU İLE UYUMLU İSİMLER:

'bi' ile başlayıp 'su' ile Biten İsimler :

'b' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

burcu banu berfu bengisu batu

BİRSU isminin Anlamı

BİRSU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BİRSU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BİRSU + Anlam" veya "BİRSU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BİRSU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BİRSU adını oluşturan B, İ, R, S, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 82:

B
İ
R
S
U
TOPLAM
2
12
21
22
25
82

BİRSU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1504. aysuda, 1505. benson, 1506. birsu, 1507. erdener, 1508. feyzi, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 82 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

hikmet koray teoman asuman bayzar sıtkı davut evrim gülçin kayıhan dolakay rıdvan ömrü pakize sevil selvi varol vermi ülker ömür özgü şevki aysuda benson erdener feyzi gümrah hızır mücella nevrah okyar sever sonat ilkşan zişan